Starptautiskais velomaršruts “EuroVelo11”

Velomaršruts “EuroVelo 11” posms velobraucējus ieved Latvijas teritorijā cauri Zarasiem, tālāk pa dabas parku “Medumu ezeraine” un gar Sventes ezera krastu uz Daugavpili. No Daugavpils pa dabas parka “Daugavas loki” teritoriju uz Krāslavu, no kuras tālāk uz Aglonu un Dagdu. Tālāk ceļš ved cauri Rāznas nacionālajam parkam uz Ludzu un tālāk uz Rēzeknes pilsētu, kur EV11 aiz Rēzeknes novada teritorijas pieslēdzas EV11 Vidzemes posmam.

Aicinām ceļojumā pa EuroVelo Nr. 11 maršruta Latgales posmu turpināt ceļu pa “Greenway“ zaļo ceļu vai citiem reģionālajiem velomaršrutiem, nonākot Igaunijā.
EuroVelo 11 maršruts Eiropā ved no Atēnām dienvidos uz Ziemeļu galējo punktu Nordkapu Norvēģijā. Sekojot marķējuma zīmēm EiroVelo 11 velobraucēji var izbraukt no Medumiem dienvidos līdz Rēzeknei un pa un reģionālo maršrutu Nr. 11 no Rēzeknes līdz Gulbenei ziemeļos, no kurienes tālāk var turpināt ceļu uz Igauniju un Nordkapu.

Maršruta garums: ~ 370 km
Loģistika: Maršruts ir vienlaidu līnija, izbraucams, posmus dalot, atkarībā no dalībnieku fiziskās sagatavotības un interesēm.
Ceļa segums: Maršruta lielākajā daļā ceļi ir asfaltēti, izņemot atsevišķus tā posmus.

Lūgums atsevišķu apskates objektu apmeklējumu pieteikt savlaicīgi!

Lejuplādē .gpx  Nr.11 Gulbene-Kaunata

Lejuplādē .gpx  EV11 Rēzekne-Daugavpils