Apskates saimniecība “Bites”

Saimniecība atrodas pie pašas Zilupes, tā nav liela, bet spēj piedāvāt gana daudz neparastu nodarbju visu vecumu ciemiņiem. Lielākais lepnums ir Meloņu dārzs. No jūnija var vērot kā “precas” melones, arbūzi un ķirbji, bet saldo augļu degustācija un iegāde parasti sākas pēc 6.augusta.Saimniecības nelielais mājražošanas uzņēmums piedāvā priežu čiekuru, priežu pumpuru, vīgriežu, Zilupes upes mētras, kļavu ziedu sīrupus.

“Bitēs” atrodas arī ES nozīmes biotops – Sauso smiltāju pļavas, kas īpaši košas maijā un jūnijā. Liepziedu laikā rīko vakarēšanu ar sikspārņiem. Pēc pieteikuma vada arī Dabas klases atbilstoši dabas zinību stundu saturam.

Iznomā savu teritoriju ārtelpu pasākumu organizēšanai un rīko arī paši, piedāvā kāzu un citu godu programmas.

Tāšu meistars, podnieks, floras dizainere piedāvā ne tikai savu darbu iegādi, paraugdemonstrējumus, bet arī radošās darbnīcas. Īpaši amizanti izvēršas dakšošana ar siena dakšām un puzuru vēršana. Strādā arī izbraukumā.

Garām saimniecībai ved reģionālais Pierobežas velomaršruts Nr.36. Ir uzsākta I.Ziedoņa dzīves atziņu pārdomu pieturas izveide ceļiniekiem. 2021. gadā atklāts Latvijas apceļotāju Sirdskoks, kurā ikviens var iesiet prievīti ar saviem laba vēlējumiem tēvzemei. Zilupes filmu ciems, piedāvā doties aizraujošā ekspedīcijā, lai noskaidrotu, kāpēc tieši šo pusi kino ļaudis tā iemīlējuši.

Iepriekšēja pieteikšanās.

Kontakti

”Bites”, Savelinki, Zaļesjes pagasts, Ludzas novads
Pēc pieteikuma

Atrašanās vieta

.