Ziemassvētku tirdziņi Ludzas novadā

Svētku gaidīšanas laiks ir brīnumains, ģimenisks un pārdomu pilns. Lai šie svētki izdodas un nes daudz brīnišķīgu, pozitīvu emociju, tad aicinām jūs apmeklēt kādu no Ludzas novadā rīkotajiem Ziemassvētku tirdziņiem sākot ar 15. līdz pat 22. decembrim.

Kārsavas kultūrvēstures centrs “Līču mājas” 15.decembrī (10:00-17:00) un 16.decembrī (10:00-14:00) rīkos Ziemassvētku tirdziņu. Apmeklētājiem būs iespēja apskatīties vietējo rokdarbnieku, mājražotāju un amatnieku darbus, kā arī tos iegādāties.

Savukārt 17. decembrī Kārsavas pilsētā noritēs Lielais ikmēneša tirgus, kas tradicionāli notiek katra mēneša trešajā svētdienā. Pirms svētku laikā noteikti būs plašāks piedāvājums dāvanu iegādei mīļajiem un tuviniekiem, kā arī gardumi ikdienai un svētku galdam.

Ludzas Kultūras nams sākot ar 19.decembri un līdz 21.decembrim pulcē kopā novada rokdarbnieces, kur kopīgi no 10:00 līdz 15:00 tiks veidots dāvanu tirdziņš-pārdošana “Dzimst Ziemassvētku brīnums”.

22.decembrī Ludzas pilsēta aicina visus iedzīvotājus un tās ciemiņus no plkst. 13:00 līdz 19:00 Ludzas vecpilsētas laukumā ieskandināt Ziemassvētkus, kur notiks Ziemas saulgriežu tirgus pasākums. Ar dziesmām, gardiem un siltiem ēdieniem un dzērieniem, tirgošanās kņadu un aktivitātēm bērniem, svinēsim kopā un radīsim svētkus viens otram Ludzas pilsētas sirdī.

Gaišus Ziemassvētkus un skaistāko Ziemassvētku sapņu piepildījumu!

Lielais Latgaļu tirgus

Lielais latgaļu tirgus ir sagaidījis to brīdi, kad 22. jūnijā tas atgriezīsies savā vēsturiskajā norises vietā- Ludzas pilskalnā pašā vecpilsētas sirdī! Saulgriežu pasākums noritēs no plkst. 9:00 līdz 14:00 un pulcinās lielu skaitu amata meistaru un

Dārzu diena Ludzas novadā

14.jūnijā plkst. 18:00 Ludzas novada TIC sadarbībā ar Elvīras Rimicānes Pušmucovas ciemata mājas dārzu aicina uz Dārzu dienas pasākumu. Programmā mainīgā iegribu dārza apskate, neierasti stāsti par ziediem. Noskaņai saksofona

Atpūta uz ūdens Ludzas novadā

Latgales apceļošana vasaras sezonā nav iedomājama bez atpūtas pie ūdens. Ludzas novads ir bagāts ar ūdens tilpnēm un pati senā pērle Ludza ir ieskauta pieciem ezeriem. Aicinām ielūkoties zemāk apkopotajā