Ziemassvētku tirdziņi Ludzas novadā

Svētku gaidīšanas laiks ir brīnumains, ģimenisks un pārdomu pilns. Lai šie svētki izdodas un nes daudz brīnišķīgu, pozitīvu emociju, tad aicinām jūs apmeklēt kādu no Ludzas novadā rīkotajiem Ziemassvētku tirdziņiem sākot ar 15. līdz pat 22. decembrim.

Kārsavas kultūrvēstures centrs “Līču mājas” 15.decembrī (10:00-17:00) un 16.decembrī (10:00-14:00) rīkos Ziemassvētku tirdziņu. Apmeklētājiem būs iespēja apskatīties vietējo rokdarbnieku, mājražotāju un amatnieku darbus, kā arī tos iegādāties.

Savukārt 17. decembrī Kārsavas pilsētā noritēs Lielais ikmēneša tirgus, kas tradicionāli notiek katra mēneša trešajā svētdienā. Pirms svētku laikā noteikti būs plašāks piedāvājums dāvanu iegādei mīļajiem un tuviniekiem, kā arī gardumi ikdienai un svētku galdam.

Ludzas Kultūras nams sākot ar 19.decembri un līdz 21.decembrim pulcē kopā novada rokdarbnieces, kur kopīgi no 10:00 līdz 15:00 tiks veidots dāvanu tirdziņš-pārdošana “Dzimst Ziemassvētku brīnums”.

22.decembrī Ludzas pilsēta aicina visus iedzīvotājus un tās ciemiņus no plkst. 13:00 līdz 19:00 Ludzas vecpilsētas laukumā ieskandināt Ziemassvētkus, kur notiks Ziemas saulgriežu tirgus pasākums. Ar dziesmām, gardiem un siltiem ēdieniem un dzērieniem, tirgošanās kņadu un aktivitātēm bērniem, svinēsim kopā un radīsim svētkus viens otram Ludzas pilsētas sirdī.

Gaišus Ziemassvētkus un skaistāko Ziemassvētku sapņu piepildījumu!

Pārgājiens “Iepazīsti Zilupi”

Ludzas novada tūrisma centrs 24.februārī aicina doties ziemas izskaņu pārgājienā iepazīt Zilupes pilsētu un šīs puses darbīgos cilvēkus.  Pārgājienu sāksim pie Zilupes dzelzceļa stacijas ar nelielu ieskatu Zilupes pilsētas vēsturē un tās

Baudi ziemu Ziemeļlatgalē 17. un 18. februārī

Jau devīto gadu pēc kārtas Balvu un Ludzas novadu tūrisma speciālisti un uzņēmēji ir sagatavojuši brīvdienu piedāvājumu visai ģimenei “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”, kas šogad būs norisināsies 17. un 18. februārī