Ziemas saulgriežu tirdziņi Ludzas novadā

Decembra mēneša izskaņa ir piepildīta ar svētku gaidīšanas, ģimeniskuma un gaišuma sajūtām. Lai šis laiks kļūtu vēl interesantāks visai ģimenei, tad aicinām jūs apmeklēt kādu no Ludzas novadā rīkotajām Ziemassvētku andelēm sākot ar 17. līdz pat 23. decembrim.

Kārsavas kultūrvēstures centrs “Līču mājas” četru dienu garumā- 17., 20., 21. un 22. decembrī rīkos Ziemassvētku izstādi- tirdziņu. Tā laikā apmeklētāji varēs ne tikai apskatīties vietējo mājražotāju un amatnieku darbus, tos iegādāties, bet arī iepazīties ar kultūrvēstures centra pastāvīgo ekspozīciju par Kārsavas puses vēsturi un Daiņa Poikāna gleznu izstādi.

Savukārt 18. decembrī Kārsavas pilsētā noritēs Lielais ikmēneša tirgus, kas tradicionāli notiek katra mēneša trešajā svētdienā. Pirms svētku laikā noteikti būs plašāks piedāvājums dāvanu iegādei mīļajiem un gardumi gan ikdienas, gan svētku galdam.

Ludzas pilsēta ir sarūpējusi īpašu dāvanu novada ļaudīm un pilsētas viesiem. Ieskandinot Ziemassvētkus 23. decembrī no plkst. 12:00 līdz 20:00 Ludzas vecpilsētas laukumā notiks Ziemas saulgriežu tirgus pasākums. Ar dziesmām, gardiem un siltiem ēdieniem un dzērieniem, tirgošanās kņadu un aktivitātēm bērniem svinēsim kopā un radīsim svētkus viens otram Ludzas pilsētas sirdī.

Lai mums un jums ir gaišs un labestības piepildīts šis gada izskaņas laiks.