Velobrauciens gar Zilupes upi ar noslēgumu brīvdabas koncertā

Ludzas novada tūrisma centrs sadarbībā ar Zilupes Kultūras namu aicina iepazīt Zilupes pilsētas apkārtni. 21. jūlijā plkst. 16:30 dosimies kopīgā 15 km velo izbraucienā gar Zilupes upi un Zilupes senleju ar noslēgumu muzikālajās vakariņās plkst. 19:00 brīvdabas koncertā “Upes melodijas”.

Velo brauciena dalībniekiem būs iespēja apmeklēt Savelinku kapliču, tās 18.gs. sākuma baroka kokgriezumiem dekorētie altāri ir ievērības un apbrīnas cienīgi. To darināšanā ir izmantots tikai nazis. Tālāk kopējais ceļš vedīs gar Zilupes upi līdz nelielai daļai no ainaviskās Zilupes senlejas, kas ar tai raksturīgo reljefu, upi un ezeriem ir kā miniatūra Latgales glezna. Izmetot loku pa Zilupes apkārtni, atgriezīsimies pilsētā, lai apmeklētu arī Zilupes Jēzus sirds Romas katoļu baznīcu un pilsētas nozīmīgākos objektus.

Savukārt Zilupes Kultūras nams ir sagatavojis neparastu pasākumu piektdienas vakara izskaņai. Zilupes upes krastā noritēs brīvdabas koncerts “Upes melodijas”, kurā uzstāsies mākslinieki no Rēzeknes un Ludzas novada. Pasākuma dalībniekiem būs iespēja baudīt organizatoru sarūpētu zivju zupu un savus līdzņemtos piknika groza labumus muzikālā gaisotnē.

Velobraucienam lūgums pieteikties pa tālruni 65707203 vai 29327265 vai rakstot uz e-pastu [email protected].

Pārgājiens “Iepazīsti Zilupi”

Ludzas novada tūrisma centrs 24.februārī aicina doties ziemas izskaņu pārgājienā iepazīt Zilupes pilsētu un šīs puses darbīgos cilvēkus.  Pārgājienu sāksim pie Zilupes dzelzceļa stacijas ar nelielu ieskatu Zilupes pilsētas vēsturē un tās

Baudi ziemu Ziemeļlatgalē 17. un 18. februārī

Jau devīto gadu pēc kārtas Balvu un Ludzas novadu tūrisma speciālisti un uzņēmēji ir sagatavojuši brīvdienu piedāvājumu visai ģimenei “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”, kas šogad būs norisināsies 17. un 18. februārī