Turpinās izzinošas sestdienu ekskursijas Latgales vēstniecībā GORS

Tāpat kā iepriekšējās vasarās arī šogad Latgales vēstniecība GORS sestdienās aicina izzināt koncertzāles telpas un stāstus. Šovasar ekskursijas sestdienās notiks plkst. 13.00 un būs piedāvātas līdz 25. augustam.

Latgales vēstniecību GORS izzinošas ekskursijas no 7. jūlija līdz 25. augustam notiek katru sestdienu pulksten 13.00. Ekskursijas maksa ir 2,00 €, bet skolēniem, studentiem un pensionāriem 1,50 €. Piedalīties ekskursijā var, iegādājoties biļeti Latgales vēstniecības GORS kasē vai internetā latgalesgors.lv, biļetes ar samazinātu maksu gan tikai GORS kasē. Informācijas centrā gaidīs gids, kura vadītajai ekskursijai varēs pievienoties ikviens gribētājs – gan biļetes nopērkot iepriekšpārdošanā, gan tieši pirms ekskursijas. Vietu skaits katrā ekskursijā ir ierobežots, tādēļ apmeklētāji aicināti biļetes iegādāties laicīgi. Plašāka informācija par ekskursijām saņemama, zvanot 64633303 vai rakstot [email protected]. Ekskursiju biļetēm netiek piemērotas GORS Kultūras vēstnieku programmas dalībnieku atlaides.

Ekskursijas laikā, kura ilgst vienu stundu, tiek iepazīta Lielā zāle “Gors”, Mazā zāle “Zīdaste”, semināru zāles, Mēģinājumu zāle, Horeogrāfijas zāle, tāpat ir iespēja pabūt aizskatuves zonā un ielūkoties mākslinieku grimētavās. Apskates laikā interesentiem ir iespēja nokļūt arī uz Latgales vēstniecības GORS Jumta terases, baudot Rēzeknes ainavu no skatu laukuma, bet ekskursijas noslēgumā ikviens tiek laipni aicināts aplūkot aktuālo izstādi pirmā stāva Mākslas galerijā. Pasākumu dienās ekskursijas maršruts var mainīties, kā arī var tikt ierobežota koncertzāles telpu apskates iespēja.

Citā laikā ekskursijām Latgales vēstniecībā GORS var pieteikties, zvanot 64633303 vai rakstot [email protected]. Koncertzāles apskate iespējama visās nedēļas dienās, arī sestdien un svētdien. Stundu ilgās ekskursijas maksa individuālajiem apmeklētājiem vai grupām līdz 10 personām ir 20,00 € (skolēniem, studentiem, pensionāriem 15,00 €), bet grupām, kurās interesentu skaits ir 10 un vairāk – ekskursijas maksa ir 2,00 € personai (skolēniem, studentiem, pensionāriem 1,50 €). Ikdienā Latgales vēstniecība GORS parasti atvērta apmeklētājiem no 11.00 līdz 22.00 un interesenti var apskatīt gan izstādi Mākslas galerijā, gan pirmā un otrā stāva publiskās zonas, paviesoties restorānā-kafejnīcā “Gords” vai nopirkt pasākumu biļetes un suvenīrus Informācijas centrā-kasē.

 

 

 

Lielāko pasākumu plāns Ludzas novadā 2024

Lielākie gaidāmie pasākumi 2024. gada: 18. maijs              Eiropas muzeju nakts Ludzas Novadpētniecības muzejā; 22. jūnijs              Lielais latgaļu tirgus

Pārgājiens “Iepazīsti Zilupi”

Ludzas novada tūrisma centrs 24.februārī aicina doties ziemas izskaņu pārgājienā iepazīt Zilupes pilsētu un šīs puses darbīgos cilvēkus.  Pārgājienu sāksim pie Zilupes dzelzceļa stacijas ar nelielu ieskatu Zilupes pilsētas vēsturē un tās