Turpinām izbaudīt dārzu dienu aizsākto tradīciju!

Turpinām izbaudīt dārzu dienu aizsākto tradīciju!

20.augustā notiks jau otrs šī gada Dārzu dienas pasākums Ludzas novadā, šoreiz ar moto: “Uz dārziem pēc idejām!”
Šoreiz izzinošs brauciens pa daiļdārziem Ludzas novadā notiks ekskursijas veidā. Vasaras izskaņās ir iespēja noķert daudz dažādu ziedu ar apburošo krāsu paleti, kuri vasaras laikā ir iesakņojušies, ieguvuši zelta saules lielo devu un ir gatavi priecēt cilvēku acis.

Plkst. 10:00 pulcēšanās uz kopīgo transportu pie Ludzas novada Tūrisma centra, Baznīcas ielā 42.

10:05 savā daudzus gadus lolotajā daiļdārzā mūs sagaidīs Helēna Sarksne Ludzā. Bagāta ar pieredzes stāstiem un padomiem augu izvēlē, dārza ierīkošanā un kopšanā.

10:45 dosimies apskatīt ainavisko dārzu Garbaros, kur Inārai un Anitai Mikažānēm jautāsim par tā dizaina un kopšanas iespējām, izaicinājumiem un risinājumiem.

12:00 dārzu mīļotājus sagaidīs Vija Metlāne “Kamenēs” Blontos un izrādīs  savu skaisto  dārzu ciematā, ar īpašiem dizaina elementiem.

12:30 pēc jaunām idejām dārzu rakstura piedošanai un interesantām dārza detaļām dosimies pie Janas un Konstantīna Beļskiem turpat kaimiņos, kuri savas oriģinālās mājas apkārtnes radīšanu realizē vien dažus gadus.

13:30 izmantosim iespēju un saimnieku viesmīlību un paciemosimies slaveno Mežvidu tomātu siltumnīcās saimniecībā “BIO Latgales dārzeņu loģistika”. Satiksimies ar pašu saimnieku Edgaru Romanovski, kurš dalīsies ar savu kā uzņēmēja pieredzi.

15:20 mūsu Dārzu brauciena noslēdzošā apskates vieta ar nelielu piknika pauzi būs saimniecība “Ludzas rozes” Auziņos, kur klausīsimies par uzņēmējdarbības uzsākšanas pieredzi  kā vaļasprieka un sapņu realizāciju. Mūs priecēs ap 50  asteru, 100 hortenziju un 400 rožu šķirņu. Būs iespēja iegādāties stādus.  Atgriešanās Ludzā pēc plkst. 17.00.

Dalības maksa pasākumā – 15 eiro.
Kopīgs transports no Ludzas TIC 20. augustā plkst. 10:00.
Pieteikšanās pasākumam, rakstot uz e-pastu [email protected], vai pa tālruni 29327265.

 

Pārgājiens “Iepazīsti Zilupi”

Ludzas novada tūrisma centrs 24.februārī aicina doties ziemas izskaņu pārgājienā iepazīt Zilupes pilsētu un šīs puses darbīgos cilvēkus.  Pārgājienu sāksim pie Zilupes dzelzceļa stacijas ar nelielu ieskatu Zilupes pilsētas vēsturē un tās

Baudi ziemu Ziemeļlatgalē 17. un 18. februārī

Jau devīto gadu pēc kārtas Balvu un Ludzas novadu tūrisma speciālisti un uzņēmēji ir sagatavojuši brīvdienu piedāvājumu visai ģimenei “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”, kas šogad būs norisināsies 17. un 18. februārī