Tapusi jauna brošūra “Pārgājienu un dabas takas Ludzas novadā”

Ludzas novada tūrisma centrs rudens ieskaņās iepriecina aktīvās atpūtas cienītājus ar jaunu informatīvo materiālu “Pārgājienu un dabas takas Ludzas novadā”. Šajā brošūrā ir apkopoti 13 maršruti un idejas īsākām un garākām pastaigām gan, pilsētvidē, gan dabā. Katram pastaigu maršrutam ir neliels apraksts, pamata informācija par garumu, shematisks attēlojums, labiekārtojumu un ieteikumi, ko apskatīties tuvumā, kā arī QR kods, kas aizved uz plašāku informāciju tūrisma vietnē visitludza.lv.

Aicinām doties dabā un baudīt skaisto rudens krāsu maiņu Ludzas novadā un iegriezties Ludzas novada tūrisma centrā pēc jaunā palīga pārgājienu plānošanā. Drīzumā brošūra būs lejupielādējama arī tūrisma vietnē visitludza.lv.

Brošūra “Pārgājienu un dabas takas Ludzas novadā” ir izveidota Ludzas novada pašvaldības īstenotā projekta NATTOUR ietvaros. Projekta galvenais mērķis ir palielināt viesu skaitu Latgales reģionā, uzlabojot dabas objektus un ieviešot inovatīvās izglītības metodes, kā arī informējot sabiedrību par vides aizsardzību.
Šī brošūra ir tapusi ar Eiropas Savienības finansiālu atbalstu. Par brošūras saturu pilnībā atbild Ludzas novada pašvaldība un tā var neatspoguļot Eiropas savienības viedokli.