Sveicam Ludzas novada uzņēmēju gada balvas laureātus

14. oktobrī tika pasniegtas Ludzas novada uzņēmēju gada balvas 2021.
Mums ir liels prieks par trim spēcīgiem tūrisma jomas laureātiem, kuru vārdi un kvalitāte tiek daudzināti tālu ārpus Latgales robežām!
🔥 Atpūta Ludzā un tās vadītājs Dagnis Tihovskis ar plašo pakalpojumu klāstu gan tiem, kam tuva ir atpūta uz ūdens, gan latgaliskās kultūras un mūzikas mīļotājiem.
🔥 Ilga Ivanova un apskates saimniecība “Bites” ir Zilupes sirds un caur viņas redzējumu iemīlēt šo Latgales vietu brauc daudzi jo daudzi Latvijas iedzīvotāji.
🔥 Ludzas amatnieku centrs gadu gaitā ir bijis Ludzas pilsētas un novada vizītkarte, kura kvalitāte kā labam vīnam, ar gadiem tikai aug.
Apsveicam Ludzas novada tūrisma ļaudis un vēlam izaugsmi, jaunas idejas un atbalstu gan no vietējiem, gan novada viesiem!
Izmantotie foto no laureātu personīgajiem arhīviem.

Zināmi Latgales Tūrisma balvas 2022 saņēmēji

2022. gada 01. decembrī Aglonas Radošo industriju centrā (Aglonas RIC) Aglonā Latgales Tūrisma konferencē un Tūrisma gada balvu pasniegšanā satikās Latvijas un Latgales tūrisma profesionāļi. Šogad Latgales Tūrisma konference un

Ziemas saulgriežu tirdziņi Ludzas novadā

Decembra mēneša izskaņa ir piepildīta ar svētku gaidīšanas, ģimeniskuma un gaišuma sajūtām. Lai šis laiks kļūtu vēl interesantāks visai ģimenei, tad aicinām jūs apmeklēt kādu no Ludzas novadā rīkotajām Ziemassvētku