Sveicam Ludzas novada uzņēmēju gada balvas laureātus

14. oktobrī tika pasniegtas Ludzas novada uzņēmēju gada balvas 2021.
Mums ir liels prieks par trim spēcīgiem tūrisma jomas laureātiem, kuru vārdi un kvalitāte tiek daudzināti tālu ārpus Latgales robežām!
🔥 Atpūta Ludzā un tās vadītājs Dagnis Tihovskis ar plašo pakalpojumu klāstu gan tiem, kam tuva ir atpūta uz ūdens, gan latgaliskās kultūras un mūzikas mīļotājiem.
🔥 Ilga Ivanova un apskates saimniecība “Bites” ir Zilupes sirds un caur viņas redzējumu iemīlēt šo Latgales vietu brauc daudzi jo daudzi Latvijas iedzīvotāji.
🔥 Ludzas amatnieku centrs gadu gaitā ir bijis Ludzas pilsētas un novada vizītkarte, kura kvalitāte kā labam vīnam, ar gadiem tikai aug.
Apsveicam Ludzas novada tūrisma ļaudis un vēlam izaugsmi, jaunas idejas un atbalstu gan no vietējiem, gan novada viesiem!
Izmantotie foto no laureātu personīgajiem arhīviem.

Ziemassvētku tirdziņi Ludzas novadā

Svētku gaidīšanas laiks ir brīnumains, ģimenisks un pārdomu pilns. Lai šie svētki izdodas un nes daudz brīnišķīgu, pozitīvu emociju, tad aicinām jūs apmeklēt kādu no Ludzas novadā rīkotajiem Ziemassvētku tirdziņiem

Zināmi “Latgales Tūrisma gada balvas 2023” pretendenti

“Latgales Tūrisma gada balvas 2023” tiks pasniegtas pēc ikgadējās “Latgales Tūrisma konferences”, kura norisināsies 30. novembrī Balvu Kultūras un atpūtas centrā. Šogad Tūrisma gada balvas tiks pasniegtas jau astoto reizi.