Sveicam Ludzas novada uzņēmēju gada balvas laureātus

14. oktobrī tika pasniegtas Ludzas novada uzņēmēju gada balvas 2021.
Mums ir liels prieks par trim spēcīgiem tūrisma jomas laureātiem, kuru vārdi un kvalitāte tiek daudzināti tālu ārpus Latgales robežām!
🔥 Atpūta Ludzā un tās vadītājs Dagnis Tihovskis ar plašo pakalpojumu klāstu gan tiem, kam tuva ir atpūta uz ūdens, gan latgaliskās kultūras un mūzikas mīļotājiem.
🔥 Ilga Ivanova un apskates saimniecība “Bites” ir Zilupes sirds un caur viņas redzējumu iemīlēt šo Latgales vietu brauc daudzi jo daudzi Latvijas iedzīvotāji.
🔥 Ludzas amatnieku centrs gadu gaitā ir bijis Ludzas pilsētas un novada vizītkarte, kura kvalitāte kā labam vīnam, ar gadiem tikai aug.
Apsveicam Ludzas novada tūrisma ļaudis un vēlam izaugsmi, jaunas idejas un atbalstu gan no vietējiem, gan novada viesiem!
Izmantotie foto no laureātu personīgajiem arhīviem.

Tūrisma sezonas atklāšanas velobrauciens Ciblā

5. maijā Ludzas novada tūrisma centrs aicina uz aktīvās tūrisma sezonas atklāšanas velobraucienu pa marķētu velomaršrutu Nr. 792 “Cibla un apkārtne”. 22 km garais velomaršruts izved cauri Ciblas un Felicianovas ciemiem,

Lielāko pasākumu plāns Ludzas novadā 2024

Lielākie gaidāmie pasākumi 2024. gada: 18. maijs              Eiropas muzeju nakts Ludzas Novadpētniecības muzejā; 22. jūnijs              Lielais latgaļu tirgus

Pārgājiens “Iepazīsti Zilupi”

Ludzas novada tūrisma centrs 24.februārī aicina doties ziemas izskaņu pārgājienā iepazīt Zilupes pilsētu un šīs puses darbīgos cilvēkus.  Pārgājienu sāksim pie Zilupes dzelzceļa stacijas ar nelielu ieskatu Zilupes pilsētas vēsturē un tās