Pārgājiens “Atklāj Zaborovjes purvu!” 30. aprīlī

Turpinot tematisko dienu tradīciju arī šogad, aicinām uz Purvu dienu 30. aprīlī.

Pārgājiens “Atklāj Zaborovjes purvu!” noritēs Goliševas pagasta Zaborovjes purvā. Kopā ar dabas eksperti Renāti Kaupužu no dabas saimniecības “Ošumājas” lūkosim cik patiesībā krāšņs un dzīvības pilns ir šķietami pelēkais un nabadzīgais purvs. Raudzīsim iepazīt augus, sūnas, ķērpjus, putnus un visus dzīvos un nedzīvos dabas objektus, kas gadīsies mūsu ceļā.

Pārgājiena kopējais ilgums varētu būt divas līdz trīs stundas. Pārgājiena grūtības pakāpe ir vidēja līdz izaicinoša, bet tas neliedz doties piedzīvojumā kopā ar mazākajiem ģimenes locekļiem. Ģērbieties atbilstoši laikapstākļiem un gumijas zābaki ir obligātais ekipējums. Pieteikšanās pārgājienam pa tālruni 29327265 (Ludzas TIC) vai e-pastu [email protected].

Tikšanās vieta un vieta, kur novietot mašīnas ir ŠEIT.

!Svarīga piezīme! CILVĒKU SKAITS IEROBEŽOTS!

Personām no 15 gadu vecuma, uzturoties pierobežas joslā- gar Latvijas Republikas – Krievijas Federācijas valsts robežu ir nepieciešama Valsts robežsardzes izsniegta speciālā caurlaide. Šajā gadījumā tā ir terminētā speciālā caurlaide. Speciālo caurlaidi var pieprasīt un saņemt, izmantojot e-pakalpojumu vienoto portālu www.latvija.lv vai arī ar iesniegumu  griezties jebkurā Valsts robežsardzes struktūrvienībā.

Pārgājiens “Iepazīsti Zilupi”

Ludzas novada tūrisma centrs 24.februārī aicina doties ziemas izskaņu pārgājienā iepazīt Zilupes pilsētu un šīs puses darbīgos cilvēkus.  Pārgājienu sāksim pie Zilupes dzelzceļa stacijas ar nelielu ieskatu Zilupes pilsētas vēsturē un tās

Baudi ziemu Ziemeļlatgalē 17. un 18. februārī

Jau devīto gadu pēc kārtas Balvu un Ludzas novadu tūrisma speciālisti un uzņēmēji ir sagatavojuši brīvdienu piedāvājumu visai ģimenei “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”, kas šogad būs norisināsies 17. un 18. februārī