Meistarklase tūrisma pakalpojumu sniedzējiem kopā ar radošo studiju Sistering

Ludzas novada tūrisma centrs sadarbībā ar radošo studiju Sistering 29. maijā rīko izglītojošu pēcpusdienu par sociālo tīklu lietošanas trikiem Ludzas novada tūrisma pakalpojumu sniedzējiem.

Uzzināsi:
👉🏻kur uzrunāt īstos cilvēkus.
👉🏻kā sasniegt plašāku auditoriju un piesaistīt jaunus klientus.
👉🏻kā radīt saturu, kas liek noklikšķināt un skatīties.
👉🏻kādi rīki palīdz izveidot profesionālu saturu.

Dienas programma:

13:00 – 14:30 Kā sasniegt savu mērķauditoriju sociālajos medijos?
Radošās studijas Sistering pārstāves pastāstīs par sociālo mediju darbības pamatiem un algoritmiem. Uzzināsi, kā veidot saturu, kas piesaista uzmanību. Aplūkosim veiksmīgus piemērus.

14:30 – 14:50 Tējas pauze un tīklošanās.
Sarunas ar citiem tūrisma jomas censoņiem.

14:50 – 16:00 Kādus digitālos rīkus izmantot?
Iepazīsimies ar Canva, Capcut un mākslīgā intelekta (AI) rīkiem, lai radītu pievilcīgus sociālo mediju ierakstus, stāstus un reklāmas.

Ja jūties apmulsis sociālo mediju jūrā un neesi pārliecināts, kādus rīkus izmantot, lai piesaistītu klientus savam tūrisma biznesam – pievienojies!
Dalībnieku skaits ir ierobežots, tadēļ piesakies laicīgi zvanot vai sūtot watsapp ziņu uz numuru 29327265 vai e-pastu [email protected].

Tūrisma sezonas atklāšanas velobrauciens Ciblā

5. maijā Ludzas novada tūrisma centrs aicina uz aktīvās tūrisma sezonas atklāšanas velobraucienu pa marķētu velomaršrutu Nr. 792 “Cibla un apkārtne”. 22 km garais velomaršruts izved cauri Ciblas un Felicianovas ciemiem,

Lielāko pasākumu plāns Ludzas novadā 2024

Lielākie gaidāmie pasākumi 2024. gada: 18. maijs              Eiropas muzeju nakts Ludzas Novadpētniecības muzejā; 22. jūnijs              Lielais latgaļu tirgus