Mājas kafejnīcu dienas Ludzas novadā 12. un 13. augusts

Vasali āduši Latgolā! Latgaliešiem patīk paēst un patīk pacienāt arī savus gostus (viesus). Ja gadījies sagurt no burzmas un trūkst sirsnīgu sarunu, aicinām doties uz Mājas kafejnīcu dienām Viduslatgalē. Šeit sastapsi nelielas, mājīgas kafejnīcas, kur katrs gosts būs īpaši gaidīts un cienāts ar gardumiem, kuri savu vērtību un kvalitāti pierādījuši cauri gadsimtiem.

 

Darba laiks 12. un 13. augustā no 11:00 līdz 19:00

Latvijas un Ukrainas garša vienā vietā – Mūsu mājas kafejnīcā “Kur garšas satiekas” viesi varēs izbaudīt ne tikai latviešiem pazīstamos ēdienus, bet arī Ukrainas atpazīstamākos ēdienus. Šeit mēs aizmirsīsim par mūsu rūpēm un izbaudīsim dzīvi caur garšu. Kāpēc tāda izvēle? Jo ukraiņi pie mums dzīvoja 3 mēnešus un mēs iepazināmies ar viņu GARŠU. Gan jau katram ir kāds paziņa, kolēģis vai draugs no šīs valsts. Mūsu ģimenes uzņēmums ir ar vairāk nekā 10 gadu pieredzi ēdināšanā. Vasarai piestāv ēšana svaigā gaisā… Un nav svarīgi vai tas ir pilsētas burzmā vai kaut kur laukos. Tieši terases atklāšana izveidoja vēlmi piedalīties un parādīt, ka Latgalē ir garšīgi un forši.

 

Darba laiks tikai pēc iepriekšēja pieteikuma 12. augustā no plkst. 12:00 līdz 15:00

Kad kārojas vieglu, taču smalku maltīti, būs īsta vieta. Kā arī viesus sagaida nesteidzīga maltītes baudīšana zem ābelēm. Mājas kafejnīcas apmeklējumam obligāti jāpiesakās, zvanot vai rakstot uz e-pastu!

 

Darba laiks 12. un 13. augustā 11:00 līdz 23:00

Būs iespēja nogaršot stilizētus un gaumīgi pasniegtus latgaliešu ēdienus. Mēs piedāvāsim 3 veidu ēdienus, kā arī saldo ēdienu, kā arī būs dažādas uzkodas. Vienlaicīgi varēs uzņemt 20 cilvēkus.

Darba laiks 12. augustā no plkst. 10:00 līdz 20:00 un 13. augustā no plkst. 10:00 līdz 18:00

Latgaļu kukņa aicina uz pusdienām no plkst. 11:00-20:00. Piedāvās tradicionālos latgaļu lauku sētā iemīļotus ēdienus un dzērienus. Zupas, pamatēdiens, uzkodas, saldais. Visi ēdieni būs sezonai atbilstoši, gatavoti no pašu produktiem. Piedāvājumā kvass un alus no vietējā mājražotāja “Žbans.” Saimnieks viesiem stāstīs par katru ēdienu un lauku sētas ēšanas tradīcijām Latgalē kopumā. Mazā Ludzas ezera krastā koku paēnā būs jauka vieta mājīgai maltītei kopā ar ģimeni vai draugiem.

 

Darba laiks 12. un 13. augustā no plkst. 12:00 līdz 22:00

Pievilcīgs un ērts izvietojums pašā Ludzas vecpilsētas centrā. Laipna un personiska attieksme pret ikvienu klientu, restorāns ar augsta līmeņa pavārmākslas virtuvi, kurā tiek piedāvāti cittautu un vietējie tradicionālie ēdieni. Restorāns ir Latgales kulinārā mantojuma tīkla biedrs.

Tūrisma sezonas atklāšanas velobrauciens Ciblā

5. maijā Ludzas novada tūrisma centrs aicina uz aktīvās tūrisma sezonas atklāšanas velobraucienu pa marķētu velomaršrutu Nr. 792 “Cibla un apkārtne”. 22 km garais velomaršruts izved cauri Ciblas un Felicianovas ciemiem,