Ludzas pilsētas svētkos būs interesanti!

Darba sanāksmē tikās Ludzas pilsētas 840 gadu jubilejas svētku rīkotāji. Svētku norises kārtība izplānota.

Jau nedēļu pirms svinībām, 6. augustā, Ludzas Romas katoļu baznīcā notiks dievkalpojums, uz kuru tiks aicināti visu Latgales kristīgo konfesiju bīskapi un Ludzas novada kristīgo draudžu priesteri. Pēc dievkalpojuma – garīgās mūzikas koncerts.

Jauniešu dienā uzstāsies “Bermudu divstūris”

Piektdien, 11. augustā, lielākā daļa no aktivitātēm veltīta bērniem un jauniešiem. Parkā notiks koncerts bērniem, visas dienas garumā varēs darboties radošajās darbnīcās, apskatīt Mākslas skolas audzēkņu darbu izstādi, vērot modes skati.

Pievakarē parka estrādē koncertēs pašmāju amatiermākslas kolektīvi.

Bet galvenais Jauniešu dienas notikums ir populārās grupas “Bermudu divstūris” uzstāšanās vakarā, kam sekos nakts diskotēka.

Piektdienas vakarā notiks līdz šim Ludzā nebijusi akcija “Staro Ludzas pilskalns”. Svētku dalībnieki un viesi tiks aicināti sagaidīt saullēktu Ludzas pilskalnā.

Sestdien – svētku kulminācija

Sestdien sarīkojumi notiks visu dienu.

Līdz plkst. 13.00 varēs piedalīties dažādās aktivitātēs vecpilsētā: Seno arodu dienā, amatnieku izstrādājumu tirdziņā, būs iespēja nofotografēties īpaši izveidotā interjerā, apskatīt retro automašīnas, ezerā palaist brīvā peldējumā ziedu kompozīcijas. Spēlēs orķestris. Brīvdabas estrādē pie sinagogas notiks sadraudzības pilsētu mākslinieku koncerts.

Svētki turpināsies pilsētas parkā, kur koncertprogrammā notiks ilgi gaidītā tikšanās ar Raimondu Paulu. Vēlāk – nakts balle visām paaudzēm.

Sporta programma

Turnīri pludmales handbolā un pludmales volejbolā, kā arī citas sportiskās aktivitātes Mazā  Ludzas ezera pludmalē sāksies piektdienas pēcpusdienā un turpināsies visu sestdienu.

Svētdiena – teātra diena

Svētdien TN paredzētas trīs teātra izrādes: uzstāsies Isnaudas un Salnavas amatierteātris.

Gaidīsim svētkus!

Vanda Žulina, korespondente

Piedzīvo Gājēju dienu Ezertakā

Šī gada silto sezonu sagaidām aktīvā ritmā un aicinām uz nākamo tematisko dienu- Gājēju dienu, kas noritēs 29. maijā. Šī diena būs īpaša ne tikai ar to, ka dosimies 25

Muzeju nakts Ludzas novadā

Akcija Muzeju nakts atgriežas klātienē pēc divu gadu pauzes un 14. maijā ar plašu programmu muzeji un kultūrvietas visā Latvijā gaida savus apmeklētājus. Eiropas „Muzeju nakts” ir starptautisks muzeju pasākums,

Laivošanas sezonas atklāšana

23. aprīlī “Atpūta Ludzā” rīko laivu braucienu. Pieteikties var pa vienam, kā arī draugu kompānijas. Maksimālais cilvēku skaits 42 personas. Maršruts paredzēts arī bērniem. Līdzi ņemam savus groziņus, lai pieturā