Ludzas novada tūrisma produktu pārstāvju tikšanās

17. martā plkst. 11:00, Kārsavas kultūrvēstures centrā “Līču mājas” aicinām uz kopējo tikšanos, lai pirms vasaras sezonas apskatītos jaunumus Kārsavas pusē, aprunātos un, gan no Ludzas novada tūrisma centra puses, gan no tūrisma uzņēmēju puses, dalītos ar aktuālo un ierosinājumiem sadarbībai.

No Ludzas tiks nodrošināts kopējais transports, kas plkst. 10.30 izbrauks no laukuma pretī Ludzas novada TIC (Baznīcas iela 42).

Dienas gaitā plānots iepazīties ar kultūrvēstures centru “Līču mājas”, apskatīt Kārsavas pilsētas dievnamus, iepazīties ar jauno atpūtas vietu “Pasaka” Kārsavas pilsētā, izstaigāt Bozovas ciemu, kur ir senākā dzelzceļa apbūve Latvijā, tālāk doties uz Malnavu, kur iegriezīsimies “Latgolys šmakovkys” dedzinātavā un sarunas omulīgi raisīsim pie Ainas mājas restorānā “Dzīles”. Mājupceļš plānojas ap plkst. 16.00.

Lūgums tiem, kuri nav vēl pieteikušies, aizpildīt pieteikuma anketu šajā saitē: https://forms.gle/MoJMLQsiHNxpb5SL9 vai zvanīt uz Ludzas novada TIC 29327265.

Ludzas novada tūrisma centra vārdā vēlam iedvesmas pilnu pavasari!

Pārgājiens “Iepazīsti Zilupi”

Ludzas novada tūrisma centrs 24.februārī aicina doties ziemas izskaņu pārgājienā iepazīt Zilupes pilsētu un šīs puses darbīgos cilvēkus.  Pārgājienu sāksim pie Zilupes dzelzceļa stacijas ar nelielu ieskatu Zilupes pilsētas vēsturē un tās

Baudi ziemu Ziemeļlatgalē 17. un 18. februārī

Jau devīto gadu pēc kārtas Balvu un Ludzas novadu tūrisma speciālisti un uzņēmēji ir sagatavojuši brīvdienu piedāvājumu visai ģimenei “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”, kas šogad būs norisināsies 17. un 18. februārī