Ludzas novada TIC Madonā aicina tūristus apmeklēt Ludzas novadu

Madonas pilsētas svētku ietvaros 8. jūnijā Saieta laukuma apkārtne pārtapa par Latvijas tūrisma pilsētiņu. Tur norisinājās Latvijas Tūrisma informācijas tirgus. Apmeklētāji bez maksas varēja saņemt tūrisma ceļvežus, vasaras pasākumu plānus un satikt Latvijas pilsētu tūrisma informācijas sniedzējus.

Ludzas novada tūrisma informācijas centrs, ko pārstāvēja tā vadītāja Līga Kondrāte, piedalījās šajā pasākumā kopā ar kolēģiem no Latgales reģiona tūrisma informācijas centriem kopējā teltī, aicinot tūristus apmeklēt Ludzu, stāstot par apskates vietām un atpūtas iespējām Ludzas pilsētā un novadā.

Pasākuma laikā notika izloze, kuras rezultātā tiesības un godu rīkot 2020. gada “Latvijas tūrisma informācijas tirgu” ieguva Kurzemes tūrisma asociācija. Rudenī būs zināms, kurā Kurzemes pilsētā notiks nākamais Tūrisma informācijas tirgus.

Pārgājiens “Iepazīsti Zilupi”

Ludzas novada tūrisma centrs 24.februārī aicina doties ziemas izskaņu pārgājienā iepazīt Zilupes pilsētu un šīs puses darbīgos cilvēkus.  Pārgājienu sāksim pie Zilupes dzelzceļa stacijas ar nelielu ieskatu Zilupes pilsētas vēsturē un tās

Baudi ziemu Ziemeļlatgalē 17. un 18. februārī

Jau devīto gadu pēc kārtas Balvu un Ludzas novadu tūrisma speciālisti un uzņēmēji ir sagatavojuši brīvdienu piedāvājumu visai ģimenei “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”, kas šogad būs norisināsies 17. un 18. februārī