Latvijas izaicinājums vedīs kājāmgājējus arī uz Vecslabadas pusi

Gads ir iesācies Vecslabadas zīmē. Latvijas izaicinājuma komanda jau no 1. janvāra aicina piedalīties pārgājienu ciklā un viens no tādiem ir tieši Vecslabadā un apkārtnē, savuikārt Ludzas novada tūrisma centrs strādā pie marķēta velomaršruta nr. 794 izveides jau vasaras sezonai.

“Latvijas Izaicinājums” ir autentiskākais pārgājienu seriāls Latvijā, kas norisināsies jau ceturto gadu, pulcējot vairākus tūkstošus brīnisķīgu cilvēku, kas vēlas atklāt mūsu mīļās dzimtās zemes āres no pavisam jauna skatu punkta.

Jauno “Latvijas Izaicinājums 2023” PostNos LatvianRoutes komanda piedāvās jaunā formātā – apvienojot “Latvijas izaicinājums” un “Ģimenes izaicinājums” tradīcijas. Jaunajā formātā Latvijas izaicinājumu veidos trīs distances, katrā no tām būs iespēja iepazīt mūsu tēvzemi 11 aizraujošos pārgājienu maršrutos, un doties izstaigāt 2 autentiskus piedzīvojumus Lietuvā un Igaunijā!

Lielāko pasākumu plāns Ludzas novadā 2024

Lielākie gaidāmie pasākumi 2024. gada: 18. maijs              Eiropas muzeju nakts Ludzas Novadpētniecības muzejā; 22. jūnijs              Lielais latgaļu tirgus

Pārgājiens “Iepazīsti Zilupi”

Ludzas novada tūrisma centrs 24.februārī aicina doties ziemas izskaņu pārgājienā iepazīt Zilupes pilsētu un šīs puses darbīgos cilvēkus.  Pārgājienu sāksim pie Zilupes dzelzceļa stacijas ar nelielu ieskatu Zilupes pilsētas vēsturē un tās