Latvijas izaicinājums vedīs kājāmgājējus arī uz Vecslabadas pusi

Gads ir iesācies Vecslabadas zīmē. Latvijas izaicinājuma komanda jau no 1. janvāra aicina piedalīties pārgājienu ciklā un viens no tādiem ir tieši Vecslabadā un apkārtnē, savuikārt Ludzas novada tūrisma centrs strādā pie marķēta velomaršruta nr. 794 izveides jau vasaras sezonai.

“Latvijas Izaicinājums” ir autentiskākais pārgājienu seriāls Latvijā, kas norisināsies jau ceturto gadu, pulcējot vairākus tūkstošus brīnisķīgu cilvēku, kas vēlas atklāt mūsu mīļās dzimtās zemes āres no pavisam jauna skatu punkta.

Jauno “Latvijas Izaicinājums 2023” PostNos LatvianRoutes komanda piedāvās jaunā formātā – apvienojot “Latvijas izaicinājums” un “Ģimenes izaicinājums” tradīcijas. Jaunajā formātā Latvijas izaicinājumu veidos trīs distances, katrā no tām būs iespēja iepazīt mūsu tēvzemi 11 aizraujošos pārgājienu maršrutos, un doties izstaigāt 2 autentiskus piedzīvojumus Lietuvā un Igaunijā!

Kārsavas Lielā tirgus datumi 2023. gada sezonā

Kārsavas Lielā tirgus tradīcija ir gandrīz 200 gadus veca, kopš 1825. gada, kad grāfs Šadurskis Kārsavas miestam piešķīra tiesības rīkot tirgus. Tradīcija ir palikusi nemainīga – katra mēneša trešajā svētdienā

Ziemassvētku tirgus pasākums Ludzas vecpilsētā

Šajā gadā Ludzas vecpilsētas laukums 23. decembrī būs svētku sajūtu, bērnu čalu un dzirkstošas mūzikas piepildīts. Ziemassvētku tirgus ir apvienots ar svētku programmu, dažādām izklaidēm gan lieliem, gan maziem un