Latgales tūrisma piedāvājums tika popularizēts Baltkrievijas tūristiem izstādē Minskā

No 04. – 07. aprīlim Baltkrievijas  pilsētā Minskā notika starptautiskā tūrisma izstāde “Otdix 2018”, kur Latgales reģiona tūrisma piedāvājumu popularizēja Latgales Tūrisma asociācijas “Ezerzeme” pārstāvji.

Latvijas nacionālajā stendā ar saukli “Magnetic Latvia” (“Magnētiskā Latvija”) un Latvijas simtgades logo ceļot uz Latgali aicināja Rēzeknes novada TIC pārstāve Ligita Harčevska un Dagdas novada TIC pārstāve Oksana Rutka.

Latvijas stenda apmeklētāji izstādē interesējās gan par galvaspilsētu Rīgu un Jūrmalu, gan tūrisma piedāvājumu pārējā Latvijas teritorijā.  Interese bija par velomaršrutiem un lauku tūrisma piedāvājumu, kā arī par nakšņošanas iespējām un piedāvājumu ģimenēm ar bērniem.

Lielai daļai apmeklētāju Latvija bija vieta, kur tika pavadīti studiju gadi,  un tagad ir vēlme ceļot uz Latviju un redzēt kāda tā ir tagad un kāds ir tūrisma piedāvājums. Tūrisma aģentūras, kuras strādā uz Latvijas tūrisma tirgu, interesēja piedāvājums nedēļas nogalē un kulinārā mantojuma piedāvājums. Bija arī interese par medicīnas tūrismu. Latgales reģions interesants apmeklējumiem ar to, ka atrodas tuvu Baltkrievijas robežai. Izstādes apmeklētājiem savu tūrisma piedāvājumu reklamēja ap vairāk kā 70 izstādes dalībnieku gan tūrisma, gan medicīnas tūrisma jomā.

Baltkrievijas tūristus uz L

atviju, Latgali aicināja braukt nacionālā Latvijas stenda pārstāvji: Latgales Tūrisma asociācija “Ezerzeme”, Liepāja un Kurzemes Tūrisma asociācija, Viesnīcu un restorānu asociācija, Marka Rotko mākslas centrs no Daugavpils.

Latgales reģiona dalība izstādē tika organizēta ar LIAA, Eiropas Reģionālās attīstības fonda, Latgales pašvaldību un Latgales Tūrisma asociācijas “Ezerzeme” atbalstu. Līguma numurs SKV-TL-2016/29.

Informācija:

Latgales Tūrisma asociācijas “Ezerzeme”

+371 29467925

Lielais Latgaļu tirgus

Lielais latgaļu tirgus ir sagaidījis to brīdi, kad 22. jūnijā tas atgriezīsies savā vēsturiskajā norises vietā- Ludzas pilskalnā pašā vecpilsētas sirdī! Saulgriežu pasākums noritēs no plkst. 9:00 līdz 14:00 un pulcinās lielu skaitu amata meistaru un

Dārzu diena Ludzas novadā

14.jūnijā plkst. 18:00 Ludzas novada TIC sadarbībā ar Elvīras Rimicānes Pušmucovas ciemata mājas dārzu aicina uz Dārzu dienas pasākumu. Programmā mainīgā iegribu dārza apskate, neierasti stāsti par ziediem. Noskaņai saksofona

Atpūta uz ūdens Ludzas novadā

Latgales apceļošana vasaras sezonā nav iedomājama bez atpūtas pie ūdens. Ludzas novads ir bagāts ar ūdens tilpnēm un pati senā pērle Ludza ir ieskauta pieciem ezeriem. Aicinām ielūkoties zemāk apkopotajā