Lai nepazaudējam Lielā latgaļu tirgus tradīciju!

Šajā sarežģītajā laikā mums kultūras dzīve, daudzi pasākumi, koncerti un lieliski projekti ir pieklusuši, taču jau pagājušā gadā meklējām iespējas iepriecināt savus ikgadējos pasākumu apmeklētājus un tradīciju cienītājus. Arī šogad, par spīti cerībām, nevaram ieskandināt Lielo latgaļu tirgu kā ierasts ar dzirkstošu prieku, dziesmām un aktivitātēm Ludzas pilskalnā.

Tomēr Lielajam latgaļu tirgum būs būt! Nedrīkstam pazaudēt vairāk kā 10 gadus senu lielisku tradīciju, kas nesa tik daudz prieka.

Šogad 19. Jūnijā no pl. 9.00 -14.00 organizēsim tirdziņus vairākās vietās Ludzas vecpilsētā- gan centrālajā laukumā pie TIC, gan pie amatnieku centra, gan muzeja brīvdabas nodaļā, gan Mazā Ludzas ezera promenādē.

 Aicinām tirgotājus pieteikt savu dalību tirdziņiem, līdz 15.06. atsūtot pieteikumu uz e-pastu  [email protected], tuvāk par detaļām  sazināties var pa telefonu 29467925.

Pieteikuma veidlapa šeit.

 

Radam ar dvēseli visu priekam!

Ludzas novada TIC,

Līga Kondrāte

Pārgājiens “Iepazīsti Zilupi”

Ludzas novada tūrisma centrs 24.februārī aicina doties ziemas izskaņu pārgājienā iepazīt Zilupes pilsētu un šīs puses darbīgos cilvēkus.  Pārgājienu sāksim pie Zilupes dzelzceļa stacijas ar nelielu ieskatu Zilupes pilsētas vēsturē un tās

Baudi ziemu Ziemeļlatgalē 17. un 18. februārī

Jau devīto gadu pēc kārtas Balvu un Ludzas novadu tūrisma speciālisti un uzņēmēji ir sagatavojuši brīvdienu piedāvājumu visai ģimenei “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”, kas šogad būs norisināsies 17. un 18. februārī