Kristīne Garklāva apceļos Latviju īsfilmu ciklā “Atrastā Latvija”

Jau šovakar, 11. jūnijā, plkst. 21.00 kanālā TV3 pirmizrādi piedzīvos dokumentālo īsfilmu cikls “Atrastā Latvijā”, kas ir veidots Kultūras ministrijas informatīvās kampaņas “Atrastā Latvija” ietvaros. Dokumentālā filmu cikla laikā, TV personība Kristīne Garklāva apceļos Latviju, izstāstot stāstus par septiņiem unikāliem kultūras mantojuma tūrisma ceļiem.

Dokumentālo īsfilmu cikls “Atrastā Latvija” vēstīs par nesen Latvijā izveidotiem septiņiem jauniem kultūras mantojuma tūrisma ceļiem, kuros apskatāmi 60 dažādi no jauna izveidoti vai atjaunoti kultūrvēstures un dabas objekti – tas būs Jēkaba ceļš, Māras ceļš, Baltijas ceļš, Līvu ceļš, Gaismas ceļš, Brīvības un Daugavas ceļš – katram no tiem ir savi stāsti, kurus būs iespējams izzināt, izstaigājot tos kopā ar TV personību un dabas pētnieci Kristīni Garklāvu, kura ir arī dokumentālo īsfilmu cikla “Atrastā Latvija” režisore.

Lasīt vairāk..

27. augustā Saimes galda diena lauku sētā

Izskanot vasaras tveicei un atnākot dāsnajam rudenim, kopā svinēsim Saimes galda dienu lauku sētā. 27. augustā vairākās Ludzas novada kultūrvietās gaidīs viesus, lai baudītu Latgales lauku dzīvesveidu un krāšņās tradīcijas.

Rītupes svētki ir klāt!

Jau otro gadu augusta izskaņā Kārsavā svin Rītupes svētkus. Stiprinot tradīciju, iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz Kārsavas pilsētas 94.gadskārtas pasākumiem visai ģimenei. Daudzveidīgā kultūras, atpūtas pasākumu un sporta programma