Divās dienās apkārt Latgalei

Latgales reģiona Tūrisma asociācijas “Ezerzeme” (Latgales reģiona TA) biedri un tūrisma jomā strādājošie no 3.-4. oktobrim devās braucienā pa atsevišķiem tūrisma objektiem Ziemeļlatgalē un Dienvidlatgalē.

Latgales reģiona TA pieredzes apmaiņas brauciena mērķis ir iepazīt dažādus tūrisma objektus, satikties ar citiem tūrisma jomas profesionāļiem, gūt jaunas idejas un iedvesmu. Ik gadu tiek veidots maršruts uz citu reģionu, līdz šim esam devušies uz Vidzemi – Cēsu un Līgatnes pusi, uz Alūksni, Gulbeni un Igaunijas Dienvidiem, bet šogad apskatījām daļu no Ziemeļlatgales un Dienvidlatgales tūrisma objektiem. Te gan jāuzsver, ka divu dienu ir krietni par maz, lai apskatītu visu plašo piedāvājumu, tomēr pietiek, lai gūtu nelielu, bet saturīgu ieskatu.

Maršrutā tika iekļauti gan jauni, gan mazāk zināmi objekti. Šogad viesojāmies Rēzeknes novada, Balvu, Rugāju, Viļakas, Ludzas, Aglonas un Daugavpils novadu tūrisma mītnēs, kempingos, apskates objektos, dabas un pastaigu maršrutos. Par naktsmītni tika izvēlēts atpūtas komplekss “Dzerkaļi” Ludzas novadā. Brauciena dalībnieki ļoti augstu novērtēja kompleksa kvalitāti un ērtības.

Priecē, ka ik gadu Latgales reģiona tūrisma uzņēmēji ar nepacietību gaida asociācijas rīkoto braucienu un uzreiz arī interesējas par iespējām pievienoties nākamā gada ekskursijai. Iespējams, nākamgad dosimies uz Latgales dienvidu pusi, bet tas lai pagaidām paliek noslēpumā.

Plašāku informāciju par Latgales reģiona Tūrisma asociācijas aktivitātēm var gūt mājaslapā www.latgale.travel, konkrētu jautājumu vai neskaidrību gadījumā droši var rakstīt uz e-pastu – [email protected]. Savukārt Latgales tūrisma piedāvājumi, jaunumi un aktualitātes regulāri tiek publicētas Facebook lapā Latgale.travel.

 

 

Informāciju sagatavoja

Latgales reģiona TA

Muzeju nakts Ludzas novadā

Akcija Muzeju nakts atgriežas klātienē pēc divu gadu pauzes un 14. maijā ar plašu programmu muzeji un kultūrvietas visā Latvijā gaida savus apmeklētājus. Eiropas „Muzeju nakts” ir starptautisks muzeju pasākums,

Laivošanas sezonas atklāšana

23. aprīlī “Atpūta Ludzā” rīko laivu braucienu. Pieteikties var pa vienam, kā arī draugu kompānijas. Maksimālais cilvēku skaits 42 personas. Maršruts paredzēts arī bērniem. Līdzi ņemam savus groziņus, lai pieturā

Pārgājiens “Atklāj Zaborovjes purvu!” 30. aprīlī

Turpinot tematisko dienu tradīciju arī šogad, aicinām uz Purvu dienu 30. aprīlī. Pārgājiens “Atklāj Zaborovjes purvu!” noritēs Goliševas pagasta Zaborovjes purvā. Kopā ar dabas eksperti Renāti Kaupužu no dabas saimniecības