Brauciens “Dārzu kaleidoskops” izvērtās prieka un iespaidu pilnā dienā

Sestdien, 16. jūlijā, Ludzas novada TIC speciālisti aicināja tematiskās dienas “Dārzu diena” braucienā pie skaisto ziedu un stādu dārzu saimniekiem.

Brauciens “Dārzu kaleidoskops” izvērtās jauku iespaidu, emociju, atziņu un ideju pārpilnā dienā. Dārzi un saimnieki bija tik atšķirīgi, bet visi ļoti sirsnīgi, darbīgi un viesmīlīgi. Braucējus vienoja atziņa – tepat blakus ir tik daudz vēl nezināma, neiepazīta, bet tik interesanta un vērtīga! Liels paldies dārzu saimniekiem, kas uzņēma dārzu mīļotāju grupu, domei par transporta atbalstu un protams visiem dalībniekiem. Īpašs paldies tālākajiem braucējiem – no Preiļiem, Varakļāniem, Rēzeknes par atsaucību.

Rudens pusē aicināsim uz Atvērto durvju dienu dārzos, lai iepazīstinātu ar gladiolu, dāliju, krizantēmu un hortenziju ziedēšanu un dalītos ar stādiem. Sekojiet informācijai Ludzas TIC FB profilā vai www.visitludza.lv mājas lapas aktualitātēm.

Joprojām aicinām pieteikties dārzmīļus, kuri gatavi savās kolekcijās, atziņās un izveidotajā skaistuma pasaulē dalīties ar citiem!

Lūk dažas atsauksmes no saimniekiem un braucējiem:

  “Esmu stāvā sajūsmā par braucienu – tik daudz skaistuma! Liels paldies saimniekiem un organizatoriem. Apbŗīnoju saimniekus, viņu uzņēmību, darbaprieku, drosmi, spēju izdarīt daudz, sākot vien ar mazumiņu! Galvenais ir pārdomāta rīcība, oriģinālas idejas un ticība savam sapnim. Visu cieņu saimniekiem. Satikām laimīgus cilvēkus, kuri darot savu sirds un mīlestības darbu, gūst prieku paši un dara laimīgus ciemiņus. Atgriežamies mājās pilni iedvesmas, jaunām idejām un milzums prieka.”

  “Jā, darbs bija liels, bet satikšanās ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem bagātināja, ieguvām jaunus draugus un domubiedru kontaktus. Jauni draugi un jaunas idejas iedvesmo arī pašus. Jāturpina kopt dārzs un jāturpina jaunas radošas tikšanās. Ir liels gandarījums un prieks.”

  “Pēc brauciena jūtos kā septītajās debesīs. Pateikt ka ļoti, ļoti patika – tas ir nepateikt neko. Tā bija burvīga pasaka! Tagad visiem stāstu savus iespaidus un ar nepacietību gaidu jaunas tikšanās dārzos. Ļoti jauka kompānija, neaprakstāms skaistums dārzos un tik sirsnīgi un viesmīlīgi saimnieki. Paldies.”

  “Jauka satikšanās. Noteikti jāturpina abpusēja bagātināšanās un dalīšanās ar prieku. Uz tikšanos rudenī!”

  “Paldies! Paldies par tavu sirsnību un maigo vadīšanu! Brauciens bija izcils! Esmu guvusi vairākus praktiskus padomus. Bet galvenais ieguvums – pārliecība, ka sākt var un vajag ar to, kas ir šobrīd pieejams. Prast skaitīt. Būt laimīgiem, darot to, kas no sirds patīk pašiem. Dalīties šajā sajūtā un vairot laimi citos. Paldies visiem dārzu saimniekiem par iedvesmu! Lai plaukst un zeļ!”

Rītupes svētki ir klāt!

Jau otro gadu augusta izskaņā Kārsavā svin Rītupes svētkus. Stiprinot tradīciju, iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz Kārsavas pilsētas 94.gadskārtas pasākumiem visai ģimenei. Daudzveidīgā kultūras, atpūtas pasākumu un sporta programma

Atvērto dārzu dienas 20. un 21. augustā

Pirmais Dārzu dienas brauciens izraisīja tik lielu interesi, ka ar vienu dienu apskatīt visus dārzus, kolekcijas un iekoptās sētas nepietiks. Tādēļ 20. un 21. augustā atkārtoti tiek rīkotas Atvērto dārzu

Ludzas pilsētas svētki – Ludzai 845! Svētku PROGRAMMA

Lejuplādē programmu šeit! “Ar saullēktu Ludzā” augusta otrās nedēļas nogalē, no 12. līdz 13.augustam, Ludza svinēs savus svētkus– 845. dzimšanas dienu. Pilsētas svētki solās būt daudzveidīgi un ar plašu svētku