Brauciens “Dārzu kaleidoskops” izvērtās prieka un iespaidu pilnā dienā

Sestdien, 16. jūlijā, Ludzas novada TIC speciālisti aicināja tematiskās dienas “Dārzu diena” braucienā pie skaisto ziedu un stādu dārzu saimniekiem.

Brauciens “Dārzu kaleidoskops” izvērtās jauku iespaidu, emociju, atziņu un ideju pārpilnā dienā. Dārzi un saimnieki bija tik atšķirīgi, bet visi ļoti sirsnīgi, darbīgi un viesmīlīgi. Braucējus vienoja atziņa – tepat blakus ir tik daudz vēl nezināma, neiepazīta, bet tik interesanta un vērtīga! Liels paldies dārzu saimniekiem, kas uzņēma dārzu mīļotāju grupu, domei par transporta atbalstu un protams visiem dalībniekiem. Īpašs paldies tālākajiem braucējiem – no Preiļiem, Varakļāniem, Rēzeknes par atsaucību.

Rudens pusē aicināsim uz Atvērto durvju dienu dārzos, lai iepazīstinātu ar gladiolu, dāliju, krizantēmu un hortenziju ziedēšanu un dalītos ar stādiem. Sekojiet informācijai Ludzas TIC FB profilā vai www.visitludza.lv mājas lapas aktualitātēm.

Joprojām aicinām pieteikties dārzmīļus, kuri gatavi savās kolekcijās, atziņās un izveidotajā skaistuma pasaulē dalīties ar citiem!

Lūk dažas atsauksmes no saimniekiem un braucējiem:

  “Esmu stāvā sajūsmā par braucienu – tik daudz skaistuma! Liels paldies saimniekiem un organizatoriem. Apbŗīnoju saimniekus, viņu uzņēmību, darbaprieku, drosmi, spēju izdarīt daudz, sākot vien ar mazumiņu! Galvenais ir pārdomāta rīcība, oriģinālas idejas un ticība savam sapnim. Visu cieņu saimniekiem. Satikām laimīgus cilvēkus, kuri darot savu sirds un mīlestības darbu, gūst prieku paši un dara laimīgus ciemiņus. Atgriežamies mājās pilni iedvesmas, jaunām idejām un milzums prieka.”

  “Jā, darbs bija liels, bet satikšanās ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem bagātināja, ieguvām jaunus draugus un domubiedru kontaktus. Jauni draugi un jaunas idejas iedvesmo arī pašus. Jāturpina kopt dārzs un jāturpina jaunas radošas tikšanās. Ir liels gandarījums un prieks.”

  “Pēc brauciena jūtos kā septītajās debesīs. Pateikt ka ļoti, ļoti patika – tas ir nepateikt neko. Tā bija burvīga pasaka! Tagad visiem stāstu savus iespaidus un ar nepacietību gaidu jaunas tikšanās dārzos. Ļoti jauka kompānija, neaprakstāms skaistums dārzos un tik sirsnīgi un viesmīlīgi saimnieki. Paldies.”

  “Jauka satikšanās. Noteikti jāturpina abpusēja bagātināšanās un dalīšanās ar prieku. Uz tikšanos rudenī!”

  “Paldies! Paldies par tavu sirsnību un maigo vadīšanu! Brauciens bija izcils! Esmu guvusi vairākus praktiskus padomus. Bet galvenais ieguvums – pārliecība, ka sākt var un vajag ar to, kas ir šobrīd pieejams. Prast skaitīt. Būt laimīgiem, darot to, kas no sirds patīk pašiem. Dalīties šajā sajūtā un vairot laimi citos. Paldies visiem dārzu saimniekiem par iedvesmu! Lai plaukst un zeļ!”

Pārgājiens “Iepazīsti Zilupi”

Ludzas novada tūrisma centrs 24.februārī aicina doties ziemas izskaņu pārgājienā iepazīt Zilupes pilsētu un šīs puses darbīgos cilvēkus.  Pārgājienu sāksim pie Zilupes dzelzceļa stacijas ar nelielu ieskatu Zilupes pilsētas vēsturē un tās

Baudi ziemu Ziemeļlatgalē 17. un 18. februārī

Jau devīto gadu pēc kārtas Balvu un Ludzas novadu tūrisma speciālisti un uzņēmēji ir sagatavojuši brīvdienu piedāvājumu visai ģimenei “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”, kas šogad būs norisināsies 17. un 18. februārī