Aizvadīta Ludzas novada tūrisma uzņēmēju tikšanās

17. martā norisinājās jaunizveidotā Ludzas novada tūrisma uzņēmēju tikšanās. Liels prieks uzņēmējiem un speciālistiem bija satikties pēc vairāku gadu pārtraukuma klātienē, lai pārrunātu aktuālās tūrisma lietas un savstarpēji iepazītos sadarbības stiprināšanai. Droši var teikt, ka tas bija neoficiāls tūrisma sezonas sākums, jo daudzas no vietām, kuras tika apmeklētas, atzina, ka tā bija pirmā grupa ar autobusu pēc gariem laikiem.

Šoreiz tikšanās notika Kārsavas pusē, kur tika iepazīta jaunā kultūrvieta – kultūrvēstures centrs “Līču mājas”, apskatīta atpūtas vieta “Pasaka” Kārsavas pilsētā, izstaigāts Bozovas ciems, kur ir senākā dzelzceļa apbūve Latvijā. Malnavas ciemā apmeklēta “Latgolys šmakovkys” dedzinātava un  nozares attīstībai novadā svarīgās lietas izrunātas mājas restorānā “Dzīles”.

Uzņēmēji tika pārstāvēti kuplā skaitā un kopā bija 30 tūrisma produktu pārstāvji. Šī bija pirmā tikšanās pēc teju divu gadu pauzes un pirmā visam plašajam novadam kopā. Tamdēļ no Ludzas novada tūrisma centra puses bija svarīgi izstāstīt, gan par to, kas ir paveikts līdz šim, tai skaitā jauno tūrisma mājas lapu, audiogidu, mārketinga materiālu un maršrutu un produktu paku izveidošanu, gan arī nākotnes iecerēm un ciešāku sadarbību, kas veicinātu visa kopējā novada tūrisma izaugsmi.

Visi atzina, ka šāda veida tikšanās ir ļoti vērtīgas, lai nodibinātu kontaktus savā starpā, apskatītu jaunumus novadā un veidotu vienotu redzējumu tūrisma attīstībai, aktualitātēm valsts redzējumā nozares virzībai, novada  jaunajiem produktiem, kvalitātes prasībām un jaunajiem maršrutiem un brīvdienu piedāvājumu pakām tūristiem šajā sezonā un tuvākos gados. Tika meklēti risinājumi problēmām un labākie ceļi jaunu piedāvājumu radīšanai, kā arī sadarbībai komplekso piedāvājumu veidošanā.

Aicinājums tiem, kas nevarēja ierasties- iegriezieties Ludzas novada tūrisma centrā pēc jaunajiem drukas materiāliem darbam un pastāstiet par jaunumiem vai izmaiņām savos uzņēmumos. Lūdzam biežāk ielūkoties savos e-pastos un izpētīt visitludza.lv mājas lapu, lai varat stāstīt saviem ciemiņiem par atpūtas iespējām apkārtnē, par pastaigu takām, par velo un laivu maršrutiem, par jaunajiem piedāvājumiem. Lai mums visiem radoša un izdevusies šī tūrisma sezona!

Eversmuižas svētki 20.jūlijs

Eversmuiža , kas atrodas skaistā vietā, gleznainās Ilžas upes krastos, viena no dažām cietokšņa tipa muižām Latvijā ,ar bagātu vēsturi, aicina ciemos nākamo sestdien, 20.jūlijā plkst. 17.00. Eversmuižas svētki tiek