Aicinām uz Dārzu dienas braucienu “Ludzas novada dārzu koleidoskops”

Pateicamies par lielo atsaucību! Šobrīd pieteikšanos dalībai Dārzu dienas braucienam slēdzam!

Ludzas novada tūrisma centrs aicina uz pirmo Dārzu dienu Ludzas novadā, kas norisināsies 16. jūlijā. Vasara, saule un ziedi iepriecina ik katru no mums, tādēļ šoreiz uzrunājām tieši tos atsaucīgos novadniekus, kuri paralēli savām ikdienas gaitām ir iekopuši skaistus un iedvesmojošus dārzus un kolekcijas.

Dārzu maršruts “Ludzas novada dārzu kaleidoskops” apvienos gan pārdomāti iekoptus ģimenes dārzus, lauku saimniecību komercdārzus, privātas daudzskaitlīgas kolekcijas, kas sajūsmina, gan aizrautīgas stādaudzētavas un iedvesmas dārzus mākslai un literatūrai. Šis maršruts tiek radīts, lai ne tikai iedvesmotos un baudītu, bet arī atklātu un vēl vairāk lepotos ar sava novada it kā vienkāršo darbu darītājiem. Ja arī tu jūti, ka vēlies vismaz reizi sezonā savā mājā uzņemt viesus un palepoties ar savu iekopto dārzu un sētu, stādu kolekciju un sniegt citiem labas emocijas, tad sazinies ar Ludzas novada tūrisma centra speciālistiem.

Šoreiz ar kopīgu transportu dosimies uz Pušmucovu pie Elvīras Rimicānes ģimenes, tālāk dosimies uz bišu saimniecību “Kramiņi”, kur bez bitēm ir vēl daudz interesantu lietu. Aivars Ratnieks Malnavas pusē mācēs stāstīt par savām neskaitāmajām mārtiņrožu un dāliju šķirnēm, bet Salnavā apmeklēsim vietējo ģimenes stādaudzētavu “Pārkalne”. Lilijas Nagles daudzveidīgās tējas varēsim pasmaržot un apvienot to ar vietējās vēstures izziņu Kārsavas kultūrvēstures centrā “Līču mājas” un noslēgumā baudīsim dzejnieces Intas Naglas iedvesmas dārzu Mežvidu pusē.

Pilna Dārzu dienas programma skati pielikumā.

Pieteikšanās braucienam ir obligāta- pa tālruni 65707203 vai 29327265. Dalības maksa ir 13,00 eiro.

Pārgājiens “Iepazīsti Zilupi”

Ludzas novada tūrisma centrs 24.februārī aicina doties ziemas izskaņu pārgājienā iepazīt Zilupes pilsētu un šīs puses darbīgos cilvēkus.  Pārgājienu sāksim pie Zilupes dzelzceļa stacijas ar nelielu ieskatu Zilupes pilsētas vēsturē un tās

Baudi ziemu Ziemeļlatgalē 17. un 18. februārī

Jau devīto gadu pēc kārtas Balvu un Ludzas novadu tūrisma speciālisti un uzņēmēji ir sagatavojuši brīvdienu piedāvājumu visai ģimenei “Izbaudi ziemu Ziemeļlatgalē”, kas šogad būs norisināsies 17. un 18. februārī