Ludzas pilsētas svētkos aicinām uz Senās arodu dienas tirdziņu!

Klāt augusts un tuvojas Ludzas pilsētas svētku laiks. Šoreiz tie noritēs 13.,14.,15 augustā.

Sestdien, 14. augustā no 8.00 līdz 14.00 vecpilsētas laukumā un promenādē notiks ikgadējais amatnieku un mājražotāju tirdziņš. Šoreiz varbūt prieku nesniegs pilsētas orķestra lustīgās melodijas, bet sabrauks amatu meistari, mājražotāji un pārstrādātāji no Latgales un pārnovadiem. Būs vairāk kā ierasts tirgotāju, kas gaidīs pircējus vecpilsētas laukumā, 1.maija ielā no Latgales ielas līdz M.Ezerkrasta ielas promenādei, un Tālavijas ielas Ludzas amatnieku centra laukumā. Baudīsim omulīgo andeli ierakstu mūzikas pavadībā.

Jāpiebilst, ka tieši 13. un 14 augustā novadā norisināsies Saimes galda un Mājas kafejnīcu dienas, kur saimnieki piedāvās gardas lagaliskas maltītes un savus ražojumus ciemiņiem.

Saimes galda dienas dalībnieku saraksts atrodams šeit.

Aicinām pieteikt vēlmi  tirgoties Ludzas pilsētas svētku tirdziņā, aizpildot un iesūtot līdz 10.08. pieteikumu uz epastu: [email protected] vai [email protected] .
Vairāk informācijas pa telefonu 29467925, Līga

Pieteikums tirgotājiem.

Eversmuižas svētki 20.jūlijs

Eversmuiža , kas atrodas skaistā vietā, gleznainās Ilžas upes krastos, viena no dažām cietokšņa tipa muižām Latvijā ,ar bagātu vēsturi, aicina ciemos nākamo sestdien, 20.jūlijā plkst. 17.00. Eversmuižas svētki tiek