30. martā notiks ekskursijas brauciens no Rēzeknes uz Lietuvu, pretī zvaigznēm

30. martā aicinām visus doties no Rēzeknes uz Lietuvu, pretī zvaigznēm.

Sāksim ceļojumu ar XIX gadsimta otrajā pusē uzbūvēto unikālo Ginučai dzirnavu apmeklēšanu, kas līdz mūsdienām saglabājušas ne tikai senās iekārtas, bet arī daudzās leģendas, piemēram, par tai pusē dzīvojošo velnu. Ignalinā apskatījuši skulptūru par godu Ignasa un Linas mīlestībai, tālāk dosimies uz Romnesa ceptuvi-restorānu, kur ne vien degustēsim piecus šakotis veidus (+ kafija vai tēja pēc izvēles), bet arī kopā varēsim piedalīties tā gatavošanā.
Labonaras dabas parkā sāksies mūsu ceļš debesīs, jo šeit atrodas viens no augstākajiem skatu torņiem Lietuvā. Lai redzēt skaistākās ainavas un pajūsmot par ezeriem un salām, būs jāpārvar 214 pakāpieni.
Un visbeidzot mūs sagaida aizraujoša ekskursija pa Lietuvas etnokosmoloģisko muzeju, kur mums pastāstīs par zvaigznēm un visumu. Skatu tornī, kas līdzinās lidojošajam šķīvītim, arī nokļūsim, tikai jau ar liftu.

Pēc iepazīšanās ar Lietuvas senatni, nacionālo desertu, dabu un muzeju, būs iespēja iepazīties arī ar Utenas Lidl atlaidēm.

Brauciena cena – 38 eiro, bērniem – 36 eiro. Cenā iekļautas visas ieejas biļetes, vietējo gidu pakalpojumi, tēja/kafija, šakotis degustācija.

Pierakstīties pa tel. 26595017 līdz 25 martam.

Piedzīvo Gājēju dienu Ezertakā

Šī gada silto sezonu sagaidām aktīvā ritmā un aicinām uz nākamo tematisko dienu- Gājēju dienu, kas noritēs 29. maijā. Šī diena būs īpaša ne tikai ar to, ka dosimies 25

Muzeju nakts Ludzas novadā

Akcija Muzeju nakts atgriežas klātienē pēc divu gadu pauzes un 14. maijā ar plašu programmu muzeji un kultūrvietas visā Latvijā gaida savus apmeklētājus. Eiropas „Muzeju nakts” ir starptautisks muzeju pasākums,

Laivošanas sezonas atklāšana

23. aprīlī “Atpūta Ludzā” rīko laivu braucienu. Pieteikties var pa vienam, kā arī draugu kompānijas. Maksimālais cilvēku skaits 42 personas. Maršruts paredzēts arī bērniem. Līdzi ņemam savus groziņus, lai pieturā