30. martā notiks ekskursijas brauciens no Rēzeknes uz Lietuvu, pretī zvaigznēm

30. martā aicinām visus doties no Rēzeknes uz Lietuvu, pretī zvaigznēm.

Sāksim ceļojumu ar XIX gadsimta otrajā pusē uzbūvēto unikālo Ginučai dzirnavu apmeklēšanu, kas līdz mūsdienām saglabājušas ne tikai senās iekārtas, bet arī daudzās leģendas, piemēram, par tai pusē dzīvojošo velnu. Ignalinā apskatījuši skulptūru par godu Ignasa un Linas mīlestībai, tālāk dosimies uz Romnesa ceptuvi-restorānu, kur ne vien degustēsim piecus šakotis veidus (+ kafija vai tēja pēc izvēles), bet arī kopā varēsim piedalīties tā gatavošanā.
Labonaras dabas parkā sāksies mūsu ceļš debesīs, jo šeit atrodas viens no augstākajiem skatu torņiem Lietuvā. Lai redzēt skaistākās ainavas un pajūsmot par ezeriem un salām, būs jāpārvar 214 pakāpieni.
Un visbeidzot mūs sagaida aizraujoša ekskursija pa Lietuvas etnokosmoloģisko muzeju, kur mums pastāstīs par zvaigznēm un visumu. Skatu tornī, kas līdzinās lidojošajam šķīvītim, arī nokļūsim, tikai jau ar liftu.

Pēc iepazīšanās ar Lietuvas senatni, nacionālo desertu, dabu un muzeju, būs iespēja iepazīties arī ar Utenas Lidl atlaidēm.

Brauciena cena – 38 eiro, bērniem – 36 eiro. Cenā iekļautas visas ieejas biļetes, vietējo gidu pakalpojumi, tēja/kafija, šakotis degustācija.

Pierakstīties pa tel. 26595017 līdz 25 martam.

Zināmi Latgales Tūrisma balvas 2022 saņēmēji

2022. gada 01. decembrī Aglonas Radošo industriju centrā (Aglonas RIC) Aglonā Latgales Tūrisma konferencē un Tūrisma gada balvu pasniegšanā satikās Latvijas un Latgales tūrisma profesionāļi. Šogad Latgales Tūrisma konference un

Ziemas saulgriežu tirdziņi Ludzas novadā

Decembra mēneša izskaņa ir piepildīta ar svētku gaidīšanas, ģimeniskuma un gaišuma sajūtām. Lai šis laiks kļūtu vēl interesantāks visai ģimenei, tad aicinām jūs apmeklēt kādu no Ludzas novadā rīkotajām Ziemassvētku