Muzejā – krievu un lietuviešu mākslinieku gleznu izstāde

Adrese

Kuļņeva iela 2, Ludza

Kontakti

2016.gada 27.oktobrī plkst.15.00 notiks sabiedriskās organizācijas “Kvadrāts” mākslinieku gleznu izstādes atklāšana Ludzas Novadpētniecības muzejā. Krievu un lietuviešu mākslinieku sabiedriskā organizācija “Kvadrāts” tika dibināta 1999.gadā Lietuvā, Vasaginas pilsētā. Šajā organizācijā apvienojās 30 mākslinieki no Visaginas, Zarasu pilsētas un Ignalīnas. Organizācijas pastāvēšanas laikā organizētas vairāk neka 50 mākslinieku kolektīvās un personālizstādes gan Lietuvā, gan Krievijā. 2002.gadā notika kluba “Kvadrāts” mākslinieku gleznu izstādes atklāšana Lietuvas Saeimā.

Klubs “Kvadrāts” aktīvi sadarbojas ar sabiedrisko organizāciju “Augštaitijas ezeri”. Radošās sadarbības rezultātā tika organizēti vairāki starptautiski plenēri, izstādes, kā arī realizēti kultūras sakaru projekti ar Krieviju.

Mākslinieki, kuri iesaistījās šajā sabiedriskajā organizācijā, aktīvi popularizē radošo dzīvesveidu: organizē Visaginas pilsētas iedzīvotājiem meistarklases glezniecībā, kā arī vada muzejpedagoģiskās programmas.

Pēc kluba biedru iniciatīvas Visaginas pilsētā pie pilsētas bibliotēkas tika atklāta mākslas galerija, kurā tika atklātas vairākas Ludzas Novadpētniecības muzeja ceļojošās izstādes. Laipni aicināti!

Foto: A.Denisenko glezna


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]