Lielais Latgaļu tirgus

Adrese

Baznīcas iela 42, Ludza

Kontakti

19. jūnijā no pl. 9.00 -14.00 organizēsim tirdziņu Ludzas vecpilsētā- gan centrālajā laukumā pie TIC, gan pie amatnieku centra, gan Mazā Ludzas ezera promenādē. Ierobežojumi nosaka nepieciešamību pēc vadītas apmeklētāju plūsmas, tāpēc ieeja tirdziņā būs pa 1. maija ielu pie pareizticīgo baznīcas laukumā, virzīsies pa promenādi līdz amatnieku centra pagalmam un tad atpakaļ uz laukumu uz izeju. Tirgotāji būs tematiski izvietoti drošā attālumā un iepriecinās apmeklētājus gan ar vietējiem ražojumiem, gan ar Latgales meistardarbiem, gan ar citos Latvijas novados un galvaspilsētā radītu produkciju.

Būs gan maize, gan alus, gan siers un gaļa, pīrāgi un citi gardumi, gan lina kleitas un krekli, gan cepures, šalles rokdarbi, koka izstrādājumi, grozi un gleznas, keramika un suvenīri un daudz citu skaistu lietu dāvanām.

Svētki dvēseles priekam!

Tirgotājus aicinām pieteikt savu dalību tirdziņam, līdz 15.06. atsūtot pieteikumu uz e-pastu  [email protected], tuvāk par detaļām  sazināties var pa telefonu 29467925.

Pieteikums tirgotājiem.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]