Tūrisma sezonas atklāšanas velobrauciens Ciblā

5. maijā Ludzas novada tūrisma centrs aicina uz aktīvās tūrisma sezonas atklāšanas velobraucienu pa marķētu velomaršrutu Nr. 792 “Cibla un apkārtne”.

22 km garais velomaršruts izved cauri Ciblas un Felicianovas ciemiem, gar līkumaino Ludzas upi un Lielā Ludzas ezera krastu līdz senajai Ludzai vecākajā pilskalnā – Ķīšu kalnā. Brauciena laikā apskatīsim tādus kultūrvēsturiskus objektus kā Eversmuiža, Felicianovas muiža un ūdensdzirnavas. Uzkāpsim Ķīšu kalnā – vietā, no kuras ne tikai paveras varens skats uz apkārtni un Lielo Ludzas ezeru ar tā salām, bet tā ir arī vieta, kur meklējami Ludzas pirmsākumi.

Brauciena noslēgumā “Plūmju” māju saimniece cienās ar zupu, pīrāgiem un tēju.

Būs pieejama velonoma. Pakalpojumu sniegs velonoma “Veloprieks” (tel.  26525617). Maksa – 10 eiro.

Kontaktinformācija saziņai – 65707203, 29327265, [email protected]

Dalības maksa pasākumā – 5 eiro (pusdienas un gida pakalpojumi objektos).

Transports uz pasākuma vietu izbrauks no Ludzas TIC plkst. 9:30.
Brauciena starts plkst. 10:00 no Ciblas pagasta pārvaldes (Muižas iela 3, Cibla, Ludzas novads).

Pieteikšanās pasākumam, rakstot uz e-pastu [email protected], pa tālruni 29327265 vai aizpildot google veidlapu (https://ej.uz/velobrauciens_ciblā ).

Ievziedu pirts sievām

24. aprīlī plkst. 18:00 Papardes pirts aicina uz ievziedu pirti sievām. Līdzi jāņem pirts lietas un 30 eiro pirts lādītei. Pieteikšanās pa tālruni 29395157

Seminārs “Tautas dziesmas kods”

26. aprīlī plkst. 10:00 akcijas “Satiec savu meistaru” ietvaros Latgaļu kukņā (Tālavijas iela 28, Ludza) notiks seminārs “Tautasdziesmas kods”, ko vadīs Papardes pirts saimniece Ingūna Rauda. Seminārā uzzināsiet, kādi ir