XX Latvijas tautas mūzikas svētki Ludzā

Adrese

Ludzas pilskalns

Kontakti

Sestdien, 27.maijā

17.00 Tautas mūzikas svētku koncerts

Ludzas pilskalnā

21.00-24.00 Zaļumballe

Svētku koncertos dzirdēsit 30 tautas mūzikas kolektīvus – kapelas, folkloras spēlmaņus un tautas mūzikas ansambļus no visas Latvijas, kā arī viesus no kaimiņzemēm – Lietuvas, Igaunijas un Baltkrievijas.

Svētkus rīko Latvijas Nacionālais kultūras centrs un Ludzas novada pašvaldība.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]