Iespējams skaistākais šī rudens pārgājiens Vecslabadas pusē

Ludzas novada tūrisma centrs aicina ielekt rudenī ar piedzīvojumiem pilnu mugursomu plecos. 17. septembrī dosimies uz Vecslabadas pusi, kur 22 km garumā iepazīsim vienu no ainaviskākajiem apvidiem Latgalē. Pārgājiena maršruts izvedīs cauri Vecslabadas ciemam un tā trim ezeriem, tālāk vijoties gar Plisūna ezeru, kur pašā ezera krastā sastapsim Plisūna dižakmeni un apkārt Kovšezeram atpakaļ uz Istras dabas parka teritoriju.

Ceļā dosimies no Vecslabadas pareizticīgo baznīcas laukuma. Līdzi ņem uzkodas un tēju pusdienu pauzei, kā arī ģērbies atbilstoši laikapstākļiem un iešanai dabā. Daļa no ceļa vedīs pa meža takām, tāpēc dod priekšroku mitrumizturīgiem apaviem.
Adrese: Baznīcas iela 2, Vecslabada, Istras pagasts; GPS: 56.265607, 27.986974
• Pārgājiena sākums 17.09.2022 plkst. 9:00.
• Pieteikšanās pārgājienam ir obligāta, zvanot pa tālruņiem 29327265, 65707203 vai rakstot uz e-pastu [email protected].
• Dalības maksa: 5 eiro no personas, bērniem līdz 14 gadu vecumam bez maksas.

Neatmet nodomu par pārgājienu, ja tev nav ar ko nokļūt uz Vecslabadu, piesakoties saki, ka meklē ceļa biedrus vai arī to, ka tev ir brīva vieta auto un tu kādu vari paņemt līdzi. Kopā doties piedzīvojumos ir daudz interesantāk.

KĀZU TĒRPU STĀSTS EVERSMUIŽĀ

KĀZU TĒRPU STĀSTS EVERSMUIŽĀ

KĀZU TĒRPU STĀSTS EVERSMUIŽĀ Eversmuižā apskatāma īpaša patstāvīgā ekspozīcija, kas aicina iepazīt kāzu tērpu skaistumu, smalkumu un šūšanas tradīcijas. Privātkolekcijā sastopas dažādu laiku līgavu kleitas, izsmalcinātas mežģīnes, rūpīgs roku darbs

Pilsētas svētki`26 | Rītupes svētki

Aicinām svinēt Rītupes svētkus, kas šogad norisināsies no 18. jūlija līdz 21. augustam. Svētku galvenā diena būs sestdiena, 25. jūlijs, kad godināsim mūsu pašus jaunākos iedzīvotājus un aktīvos kopienas cilvēkus, sveiksim bērnības un

izstrādātsCodars