Autobusu satiksme

Adrese

Kr. Barona iela 47, Ludza

Kontakti

RĪGA

No: Rīgas SAO

Uz: Ludzas AO

Maršruts: Rīga-Pļaviņas-Rēzekne-Ludza-Kārsava

Rīga Rēzekne Ludza Maršruta Nr. Maršruts Ceļā Biļetes cena
14:40 18:25 19:00 7611

SIA NORMA-A

Rīga-Pļaviņas-Rēzekne-Ludza-Kārsava 4 h 20 min EUR 10.25

 

No: Ludzas AO

Uz: Rīgas SAO

Maršruts: Kārsava-Ludza-Rēzekne-Pļaviņas-Rīga

Ludza Rēzekne Rīga Maršruta Nr. Maršruts Ceļā Biļetes cena
03:22 03:50 07:45 7611

SIA NORMA-A

Kārsava-Ludza-Rēzekne-Pļaviņas-Rīga 4 h 23 min EUR 10.40

 

 

RĒZEKNE

No: Rēzeknes AO

Uz: Ludzas AO

Maršruts: Rēzekne-Ludza

Rēzekne Ludza Maršruta Nr. Maršruts Attālums Ceļā Biļetes cena
06:55 07:33 7444  SIA NORMA-A Rēzekne-Ludza 27 km 38 min EUR 1.80
07:55 08:30 7444  SIA NORMA-A Rēzekne-Ludza-Briģi-Terehova 27 km 35 min EUR 1.80
09:25 10:00 7449  SIA NORMA-A Rēzekne-Ludza-Kārsava-Rēzekne 27 km 35 min EUR 1.80
11:25 12:03 7444  SIA NORMA-A Rēzekne-Ludza 27 km 38 min EUR 1.80
13:10 13:45 7449  SIA NORMA-A Rēzekne-Ludza-Kārsava-Rēzekne 27 km 35 min EUR 1.80
14:15 14:50 7541 SIA Daugavpils autobusu parks Daugavpils-Rēzekne-Ludza 27 km 35 min EUR 1.80
16:40 17:15 7444  SIA NORMA-A Rēzekne-Ludza 27 km 35 min EUR 1.80
18:00 18:45 7541 SIA NORMA-A Daugavpils-Rēzekne-Ludza 32 km 45 min EUR 1.95
18:25 19:00 7611 SIA NORMA-A Rīga-Pļaviņas-Rēzekne-Ludza-Kārsava 27 km 35 min EUR 1.80

 

 

No: Ludzas AO

Uz: Rēzeknes AO

Maršruts: Ludza-Rēzekne

Ludza Rēzekne Maršruta Nr. Maršruts Attālums Ceļā Biļetes cena
03:22 03:50 7611  SIA NORMA-A Kārsava-Ludza-Rēzekne-Pļaviņas-Rīga 27 km 28 min EUR 1.80
07:00 07:45 7541  SIA NORMA-A Ludza-Rēzekne-Daugavpils 32 km 45 min EUR 1.95
09:05 09:43 7444  SIA NORMA-A Ludza-Rēzekne 27 km 38 min EUR 1.80
10:10 11:55 7449  SIA NORMA-A Rēzekne-Ludza-Kārsava-Rēzekne 70 km 1h 45min EUR 3.30
10:35 11:13 7444  SIA NORMA-A Terehova-Briģi-Ludza-Rēzekne 27 km 38 min EUR 1.80
13:40 14:18 7444  SIA NORMA-A Ludza-Rēzekne 27 km 38 min EUR 1.80
13:55 15:41 7449  SIA NORMA-A Rēzekne-Ludza-Kārsava-Rēzekne 73 km 1h 46min EUR 3.45
16:10 16:45 7541 SIA Daugavpils autobusu parks Ludza-Rēzekne-Daugavpils 27 km 35 min EUR 1.80
18:30 19:08 7444  SIA NORMA-A Ludza-Rēzekne 32 km 38 min EUR 1.95

 

KĀRSAVA

No: Kārsavas AO

Uz: Ludzas AO

Maršruts: Kārsava-Ludza

Kārsava Ludza Maršruta Nr. Maršruts Attālums Ceļā Biļetes cena
02:50 03:22 7611  SIA NORMA-A Kārsava-Ludza-Rēzekne-Pļaviņas-Rīga 30 km 32 min EUR 1.65
06:32 07:20 6577 SIA Ludzas autotransporta uzņēmums Ludza-Goliševa-Kārsava-Ludza 30 km 48 min EUR 1.80
08:20 09:02 6581 SIA Ludzas autotransporta uzņēmums Kārsava-Ludza 30 km 42 min EUR 1.80
10:30 11:12 6581 SIA Ludzas autotransporta uzņēmums Kārsava-Ludza 30 km 42 min EUR 1.80
12:50 13:32 6581 SIA Ludzas autotransporta uzņēmums Kārsava-Ludza 30 km 42 min EUR 1.80
16:00 16:50 6581 SIA Ludzas autotransporta uzņēmums Kārsava-Malnava-Ludza 32 km 50 min EUR 1.90
18:03 19:15 6577 SIA Ludzas autotransporta uzņēmums Ludza-Kārsava-Goliševa-Ludza 46 km 1h 12 min EUR 2.45

 

No: Ludzas AO

Uz: Kārsavas AO

Maršruts: Ludza-Kārsava

Ludza Kārsava Maršruta Nr. Maršruts Attālums Ceļā Biļetes cena
05:20 06:32 6577 SIA Ludzas autotransporta uzņēmums Ludza-Goliševa-Kārsava-Ludza 46 km 1h 12 min EUR 2.45
07:30 08:18 6581 SIA Ludzas autotransporta uzņēmums Ludza-Malnava-Kārsava 32 km 48 min EUR 1.90
09:30 10:12 6581 SIA Ludzas autotransporta uzņēmums Ludza-Kārsava 30 km 42 min EUR 1.80
10:10 10:49 7449  SIA NORMA-A Rēzekne-Ludza-Kārsava-Rēzekne 30 km 39 min EUR 1.65
11:40 12:22 6581 SIA Ludzas autotransporta uzņēmums Ludza-Kārsava 30 km 42 min EUR 1.80
13:55 14:34 7449  SIA NORMA-A Rēzekne-Ludza-Kārsava-Rēzekne 30 km 39 min EUR 1.65
15:15 15:57 6581 SIA Ludzas autotransporta uzņēmums Ludza-Kārsava 30 km 42 min EUR 1.80
17:15 18:03 6577 SIA Ludzas autotransporta uzņēmums Ludza-Kārsava-Goliševa-Ludza 30 km 48 min EUR 1.80
19:00 19:30 7611  SIA NORMA-A Rīga-Pļaviņas-Rēzekne-Ludza-Kārsava 30 km 30 min EUR 1.65

 

Plašāka informācija: https://www.1188.lv/satiksme