“Tējas klubs” Ludzā!

Augusta pēdējā dienā apmeklētājiem durvis vēra Ludzā līdz šim nebijusi atpūtas vieta – „Tējas klubs”. Tas atrodas virs grāmatu veikala „Zvaigzne”. Pirmajās dienās pilsētnieku, īpaši jaunu cilvēku, interese bija liela. Svarīgi ir tas, ka šeit nepārdod alkoholu. Te nevarat pasūtīt arī kokteiļus ar alkoholu, toties tiek piedāvātas dažādas tējas. Tām visām var uzzināt sastāvdaļas, lai pārliecinātos, ka ne pret vienu no tām nav alerģijas. Pie tējas tiek piedāvātas pankūkas. 
– Mēs gribam radīt mājīgu atmosfēru, kas noskaņo sarunām, gribam iedzīvināt dažādas tējas dzeršanas tradīcijas. Pie tējas tases var spēlēt šahu, dambreti vai kādu citu attīstošu spēli. Ieceru ir daudz, – stāsta viens no kluba dibinātājiem, SIA „BEKJU” pārstāvis Raitis Borisovs. Iestājamies par veselīgu dzīvesveidu, par brīvo laiku bez alkohola!

27. augustā Saimes galda diena lauku sētā

Izskanot vasaras tveicei un atnākot dāsnajam rudenim, kopā svinēsim Saimes galda dienu lauku sētā. 27. augustā vairākās Ludzas novada kultūrvietās gaidīs viesus, lai baudītu Latgales lauku dzīvesveidu un krāšņās tradīcijas.

Rītupes svētki ir klāt!

Jau otro gadu augusta izskaņā Kārsavā svin Rītupes svētkus. Stiprinot tradīciju, iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz Kārsavas pilsētas 94.gadskārtas pasākumiem visai ģimenei. Daudzveidīgā kultūras, atpūtas pasākumu un sporta programma