Ludza aicinas skolu klases atpūsties kopā!

Klāt septembris-skolas laiks, līdzi tam-jauni klasesbiedri, jauna skola vai jauni izaicinājumi.

Ludza- vecākā Latvijas pilsēta aicina skolu klases jauki un saturīgi atpūsties kopā. Nāc un piedzīvosi ko neparastu-ceļojumu laikā!
Skolu klasēm izstrādāti vairāki varianti vienas dienas ekskursijai uz Ludzu, izzinošās programmas ar aktīvu līdzi darbošanos un atpūtu kopumā var ilgt sākot ar 1  līdz pat 6 stundām-pēc iespējām un izvēles. Klasiskā ekskursija iepazīstina ar pilsētas vēsturi, amatnieku centru un Novadpētniecības muzeju, pēc izvēles atkarībā no bērnu vecuma un interesēm, var pieteikt klāt arodu meistardarbnīcu, muzeja mācību programmu, izbraucienu ar plostu un kopīgu muzicēšanu, kolektīva saliedēšanas pasākumu vai maltīti.

Lūgums ekskursijas pieteikt laicīgi Ludzas novada Tūrisma informācijas centrā
[email protected] vai zvanot pa tel. 65707203.

Izmantosim silto un saulaino atvasaru kopīgiem pasākumiem

 

27. augustā Saimes galda diena lauku sētā

Izskanot vasaras tveicei un atnākot dāsnajam rudenim, kopā svinēsim Saimes galda dienu lauku sētā. 27. augustā vairākās Ludzas novada kultūrvietās gaidīs viesus, lai baudītu Latgales lauku dzīvesveidu un krāšņās tradīcijas.

Rītupes svētki ir klāt!

Jau otro gadu augusta izskaņā Kārsavā svin Rītupes svētkus. Stiprinot tradīciju, iedzīvotāji un viesi tiek aicināti uz Kārsavas pilsētas 94.gadskārtas pasākumiem visai ģimenei. Daudzveidīgā kultūras, atpūtas pasākumu un sporta programma