Zilupes pilsētas svētki, Zilupei – 90

Adrese

Kontakti

Laika posmā no 16.- 19. septembrim Zilupē norisināsies pilsētas svētku svinības, Zilupei – 90! Svētkos gaidāmi dažādi pārsteigumi, muzikālās un deju pastaigas, brīvdabas kino seanss, sporta aktivitātes, tirdziņi, uguns šovs, piepūšamās atrakcijas bērniem un daudz kas cits. Pievienojies svinībām, uz tikšanos Zilupē.

16. septembrī

Plkst. 13:00 maratonā “Izskrien Zilupi” piedalīsies Zilupes vidusskolas 1. – 12. kl. skolēni. Pulcēšanās notiks pie Zilupes vidusskolas sporta halles.

Plkst. 16:00 mini futbola laukumā (lietus gadījumā KN) notiks sacensības “Tētis, mamma un es – sportiska ģimene”. Šogad piedalīsies bērnudārza un sākumskolas bērni ar saviem vecākiem.

Plkst. 21:00 pilsētas parka estrādē pulcēsimies, lai noskatītos brīvdabas kino “Pilsēta no seniem laikiem līdz mūsdienām”. Būs iespēja noskatīties filmu par Zilupi. Filmai ir divas daļas. Pirmajā filmas daļā vērosim pilsētas vēsturiskās ēkas un salīdzināsim tās ar mūsdienām. Otrajā daļā tiek iekļautas atmiņas no pilsētas svētku koncertiem.

17. septembrī

Plkst. 15:30 pie Zilupes KN (lietus gadījumā KN) bērni tiks iepriecināti ar burbuļu spēlēm. Tiks piedāvāta programma, kuru varēs vērot, kā arī pašiem  darboties.

Plkst. 18:00 pilsētas organizāciju pārstāvji pulcēsies pie Zilupes TN, lai piedalītos kvestā “ZILUPES EXTRIME QUEST”. Jau 5 gadus pēc kārtas piedalās pārstāvji no Zilupes vsk., Zilupes PII, no Zilupes domes, kā arī jauniešu komanda.

18. septembrī

No plkst. 14:00 līdz plkst. 15:30 notiks ciemošanās Zilupes dzelzceļa stacijas teritorijā. Programmā iekļauti robežsargu paraugdemonstrējumi. Varēs apskatīt vēstures izstādes, dzelzceļa stacijas vadības pulti. Āra bufetē varēs  baudīt Sibīrijas pelmeņus. Lauku labumu tirdziņā katrs varēs nopirkt to, ko vēlēsies. Bērniem tiks piedāvāta šķēršļu josla un vizināšanās zirgu ratos.

No plkst. 18:00 līdz plkst. 21:00 pilsētas parka estrādē varēs ne tikai noskatīties muzikālo pastaigu kopā ar saksofonistu A. Cunski un mūsu talantīgajām dziedātājām, bet arī būs iespēja pašiem padejot.

Plkst. 21:00 skolas lielajā futbola stadionā notiks uguns šovs. Tas mūsu pilsētā būs pirmo reizi. Ar apsveikuma runu piedalīsies mūsu vadība.

19. septembrī

17.09. – 19.09. no plkst. 13:00 pie Zilupes KN tiks organizētas piepūšamās atrakcijas bērniem.

Plkst. 15:00 pilsētas parka estrādē būs deju pastaiga kopā ar Zilupes KN TDK “TRACIS”, “ZILUPES DANCIS” un “FORTUNA”. Nāciet, skatieties, klausieties un atpūtieties kopā ar mums!

 

LEJUPIELĀDĒ SVĒTKU PROGRAMMU ŠEIT


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]