Ziemeļlatgales novada bērnu un jauniešu folkloras kopu sarīkojums

Adrese

Nirza, Nirzas pagasts, Ludzas novads

Kontakti

Pašā pavasara plaukumā, 27. aprīlī, dunēs, skanēs un čalos Nirza, jo tur sāksies Ziemeļlatgales novada bērnu un jauniešu folkloras kopu sarīkojums–skate „Moza, moza tei muižeņa”. Plānots, ka pasākumā tiks pārstāvēts Rēzeknes novads un pilsēta, Viļānu un Ludzas novads, Ciblas un Dagdas novads, tie ir aptuveni 320 dalībnieki.

Pasākums „Moza, moza tei muižeņa” ir posms ceļā uz nacionālo sarīkojumu „ Pulkā eimu, pulkā teku”, kurš šogad notiks Rīgā un Vecpiebalgas novadā. Skatē katrs kolektīvs uzstāsies ar 7 minūšu garu programmu, iztirzājot tēmu par tautas gara bagātību atstāto mantojumu. Bērni un jaunieši dziedās un spēlēs kopdziesmas, ies rotaļās, stāstīs atgadījumus iz dzīves, anekdotes un dejos kopdančus.

Programmā:

10:00 – 10:30 Sadziedāšanās Nirzas pamatskolā

10:30 – 13:00 Koncerts un radošās darbnīcas Nirzas pamatskolā un skolas laukumā

13:30 – 14:30 Koncerts Raipoles Sv. Jāņa Kristītāja Romas katoļu baznīcā. Koncertu Raipoles baznīcā skatīties tiek aicināti visi interesenti!

15:00 – 17:00 Meistardarbnīcas un danči atpūtas kompleksā “Zirga smaids”

Informāciju sagatavoja

Svetlana Rimša,

Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību vadītāja


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]