Sieviešu vokālā ansambļa “Vītolmeitas” koncerts Ludzas Tautas namā

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

Latvijas Valsts svētkos aicinām apmeklēt Tautas namu –  4. un 5. maijā (par sarīkojumiem ziņots jau agrāk) un arī 6. maijā, kad Tautas namā viesosies sieviešu vokālais ansamblis “Vītolmeitas” – Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas mūzikas skolotāju nodaļas 3. kursa studentes Anete Viļuma, Veronika Vdova, Katrīna Marta Tolpežņikova, Ilze Rijniece un viņu mākslinieciskā vadītāja Sanda Paškeviča. Ansambļa repertuārā ir dažādu stilu mūzika, sākot no latviešu tautas dziesmām līdz pat džeza un mūsdienu mūzikai.

Aicināti uz ansambļa “Vītolmeitas” koncertu 6. maijā plkst. 18.00.

Ludzas Tautas nama direktore
V. Razumovska


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]