Sanāksim kopā un iedegsim prieku!

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

Pavisam drīz pienāks tas mirklis, kad mēs viens otram vēlēsim piedzīvot patiesu Ziemassvētku brīnumu, izbaudīt to kopā ar saviem mīļajiem, jo nav tik būtiski, ko mēs darām – svarīgas vai mazsvarīgas lietas, runājam daudz vai maz, uzsmaidām vai vienkārši esam blakus – svarīgākais, ka mēs to visu darām no sirds. Cilvēks nevar pastāvēt viens pats, viņam līdzās jābūt cilvēkiem, kuri priecājas vai skumst kopā ar viņu. Novērtēsim to, ka varam būt kopā!

Tāpēc mīļi aicinām uz

Jaungada balli “Sanāksim kopā un iedegsim prieku!“

29. decembrī plkst. 19.00

Ludzas Tautas namā.

Par mūsu labsajūtu rūpēsies Latvijā iemīļotā grupa “Galaktika”, un, protams, būs dažādi pārsteigumi, kā jau gadumijā!

Lai varētu piedalīties sarīkojumā, lūdzam no 5. līdz 18. decembrim izņemt ieejas kartes 15 eiro vērtībā, iepriekš piesakoties e-mailā [email protected] vai zvanot 29436881 (vietu skaits ir ierobežots).

Ludzas Tautas nama direktore

Valentīna Razumovska


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]