Russian Hits Party Ludzā

Adrese

Ludzas pilsētas parks

Kontakti

Piektdien, 26.jūlijā, Ludzā, Ludzas parka estrādē norisināsies neaizmirstamā RUSSIAN HITS PARTY. Pavadi fantastisku vakaru Krievijas populārāku deju hītu pavadījumā no dīdžejiem Gunchs un Alexander, bet dzīvajā ar saviem labākajiem skaņdarbiem uzstāsies G-Son.

26.jūlijs, sākums 22:00.

Ieeja pasākumā līdz 23:00 – 4 eiro, vēlāk 5 eiro.

Caurstaigājamā biļete – 1 eiro.

Pasākumā darbosies bārs ar ēdieniem uz dzērieniem.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]