“Ritma spēles” bērniem un jauniešiem

Adrese

Turgus iela 22, Ludza

Kontakti

Ludzas jauniešu klubs “Lietussargs” aicina bērnus un jauniešus uz pasākumu “Ritma spēles”. Nāc arī TU 4. novembrī plkst. 14:00 uz Ludzas novada Bērnu un jauniešu centra zāli (Tirgus ielā 22, Ludzā)!

Programmā:

  • Iepazīšanās aktivitātes;
  • Grupu sadalīšanas aktivitātes;
  • Darbs 6 radošās darbnīcās, grupām mainoties :

1. Darbnīca: Milzīgo ziepju burbuļu gatavošana;

2. Darbnīca: EBD brīvprātīgo mēles mežģi;

3. Origami taisīšana;

4. Lielais cirks uz grīdas;

5. Spēle ” Sirdspuksti- Latvijas simtgadei”;

6. Cūkas driķos.

  • Kad katra komanda izies visas aktivitātes būs spēles ar izpletni, ko vadīs EBD Karolina no Polijas Plank Challenge unChair Challenge;
  • Beigās – Bumbas kā bungas, vadīs EBD Jura no Ukrainas.Pasākuma mērķis – aktivitāšu organizēšana bērniem jauniešiem, izmantojot neformālas izglītības metodes, sekmējot dzīves kompetences, sociālo prasmju attīstīšanu,  aktīvu un veselīgu dzīvesveidu veicināšanu jauniešu vidū.

    Ritmiskās apmācības – “Ritma spēles” – intensīva, jautra, enerģiska nodarbība, kas attīsta koordināciju, ritma izjūtu un  vienlaikus ir intensīvs kardio-treniņš.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]