Pureņu Tautas nams aicina uz Jaungada pasākumu

Adrese

Kivdolova, Pureņu pagasts, Ludzas novads

Kontakti

Pureņu pagasta tautas nams aicina uz pasākumu “Jauno gadu sagaidot”, kas notiks 29. decembrī. Pulcēšanās pie galdiņiem ar līdzpaņemtiem “groziņiem” sāksies jau plkst. 20:00, bet plkst. 22:00 sāksies balle ar Aināru Lipski. Noslēgumā – tradicionālā “Jautrā svētku loterija”.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]