”PRĀTA SPĒLES: SIMTGADES KAUSS” LUDZĀ

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

Aicinām uz lielisku atpūtas pasākumu ģimenēm, radiem un draugiem-

izklaidējošu erudīcijas spēli «PRĀTA SPĒLES: SIMTGADES KAUSS», kas notiks LUDZĀ, 20. jūlijā plkst. 12.00, Ludzas tautas namā!

Spēļu sērija veltīta jautājumiem, kas saistīti ar Latviju, tās vēsturi un kultūru, un pasākuma mērķis ir kopējas svētku sajūtas veidošana, nedaudz citādā veidā svinot Latvijas simtgadi.
Labi pavadīts laiks, smaidi un pārsteiguma balvas Latvijas simtgades vēstījumā garantētas. Spēlē var piedalīties ikviens, nav noteikts vecuma ierobežojums un dalība pasākumā ir bez maksas.

Pasākums neprasa vēstures profesora cienīgas zināšanas — galvenais ir komandas darbs un labi pavadīts laiks. Komandās, kuru nosaukumu izvēlas paši dalībnieki, aicinātas apvienoties ģimenes, draugi vai kaimiņi — šī ir spēle visiem. Aicinām caur mūsdienīgu izklaidējošu pasākumu stiprināt latviskās piederības sajūtu, izceļot Latvijas kultūras daudzveidību, cilvēku talantus un dabas vērtības.Meklējam komandas biedrus (4-6 cilvēki) un piedalāmies.

Pieteikties ir vienkārši – reģistrējies – http://lv100.prataspeles.lv.

Organizē PRĀTA SPĒLES, atbalsta Ludzas novada pašvaldība.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]