Pirmo gadu Latvijā – cirks “Karabas” Ludzā

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

Vai jums patīk cirks? Vai Jums patīk maģija un fantastiskas pārvērtības? Iluzionists Gabriel Got ir pacēlis Latvijas cirku Eiropas līmenī un jau šī gada aprīlī sāka tūri pa valsti ar augstas kvalitātes cirka šova programmu « Karabas».”Pirmo reizi es redzēju cirku televīzijā, kad man bija astoņi gadi. Esmu redzējis arī baletu un teātri, bet nekas tā neaizrāva mani kā cirka uzstāšanās. Ieraugot cirka šovu, es sapratu, ka šī joma ir īpaša, un man ļoti gribējās uzzināt par to vairāk. Tolaik īpaši trūka informācijas, šobrīd internetā ir daudz, bet tad vajadzēja meklēt grāmatas, klausīties stāstus… Bija ļoti grūti, bet tādējādi, jau 12 gadu vecumā es sevī nolēmu, ka vēlos, lai man būtu savs cirks. Savukārt, neviens no manas ģimenes nav bijis saistīts ar cirku”, – atceras mākslinieks.

Cirks «Karabas» – tas ir jauns izaicinājums, jauna pakāpe, jo cirks – tas ir liels kolektīvs, atbildība, savs uzņēmums, ko ir jāuztur un jārisina ne tikai radošus, bet arī finanšu un daudz citu jautājumu. Tas ir pavisam cits līmenis. Jaunā cirka «Karabas» programmas būs Eiropas līmeņa un kvalitātes.

Latvijā absolūti jaunajā cirka šova programmā “Karabas» cirka cienītājus gaida oriģināli priekšnesumi, tādi kā, žonglēšana, nažu mešana, ilūzija, interaktīvie numuri, iesaistot skatītājus, klauna uzstāšanās, ekvilibristi, akrobātiskie triki, uguns šovs un citi.

Iluzionists Gabriel Got ienāk izklaides tirgū ar jaunu formātu. Cirka izrāde būs pārsteidzoša, bet arī turpmāk aktieris negrasās apstāties pie sasniegtā, laika gaitā pievienojot jaunus elementus, papildinot šovu, mēģinot to veidot perfektu. “Cirks – tā ir viena no mākslas formām, kur var demonstrēt cilvēku spējas. Īsts cirks pastāv tikai tad, ja tajā ir tādi elementi kā bailes, smiekli un pārsteigums. Ja cirka programma tādu nav, tad tas nav īsts cirks. Cirka izrāde «Karabas» noteikti pārsteigs, jo tas ir dažus soļus augstāk par citām programmām. Turklāt es gribu apvienot māksliniekus, kuri palikuši bez darba, bet kuriem ir prasmes un vēlme uzstāties cirkā.

Ceru, ka esam Jūs ieinteresējuši 6. decembrī plkst. 19.00 atnākt uz Tautas namu un pašiem novērtēt cirka izrādi “Karabas”.  Biļetes varēs iegādāties pirms izrādes no 3 līdz 15 Eur vērtībā.

Ludzas Tautas nama direktore
V. Razumovska


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]