Novada 10-gadei veltīts literāri-muzikāls pasākums “Dvēseles spogulis” Istrā

Adrese

Istras Tautas nams, Istras pagasts, Ludzas novads

Kontakti

20. jūlijā plkst. 13.00 Istras Tautas namā notiks muzikāli- literārs pasākums “Dvēseles spogulis” , kas tiek veltīts Ludzas novada 10- gadei.

Programmā:

Aktrise Olga Belova ar muzikāli-literāro programmu no Rēzeknes
Marijas Tomčikas gleznu izstāde “Mana iedvesma”
( pēc izstādes gleznas varēs iegādāties)

Antoņinas Novožiharevas izstāde “Pinu no avīzēm”
( pēc izstādes darinājumus varēs iegādāties)

Jeļenas Rudnikas gleznu izstāde
Ieeja par brīvu

Pasākuma laikā tiks filmēts un fotografēts


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]