Novada 10-gadei veltīta draudzības sporta diena “Saliedēsim paaudzes” Nirzā jau šajā nedēļas nogalē!

Adrese

Nirza, Nirzas pagasts, Ludzas novads

Kontakti

Būsiet laipni gaidīti Ludzas novada 10- gadei veltītajā draudzības sporta dienā ’’Saliedēsim paaudzes’’, kas notiks jau šajā nedēļas nogalē, šo sestdien, 13.jūlijā, Nirzas ciema ezera malā.
Svētku programmā:
plkst. 10.00 – dievkalpojums Raipoles baznīcā
plkst. 8.00 – 13.00 – makšķernieku sacensības Nirzas ezerā (dalībnieku reģistrācija sākot no plkst. 8.00 līdz plkst. 9.00 pie Nirzas pamatskolas ēkas. Sacensību sākums plkst. 9.00)
plkst. 13.00 -14.00 – sporta izklaides bērniem

Pasākuma turpinājumā, sākot no plkst. 14.00 – jautras stafetes pieaugušajiem, ka arī pārsteigumi un svētku priekšnesumi.

Izbaudiet svētku dienu!


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]