Mūzikls “Zaļais sivēntiņš” Ludzas Tautas namā

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

Jauniešu teātra studija un teātris-studija “Joriks” 18. aprīlī aicina uz izrādi-mūziklu “Zaļais sivēntiņš” pēc Georgija Judina pasakas motīviem.

Aizkustinošs stāsts par to, kā naivs un lētticīgs plastilīna sivēntiņš vārdā Paša nokļūst lielajā pasaulē, kur viņu jau gaida visdažādākās briesmas un piedzīvojumi. Bet mazajam zaļajam sivēntiņam izdodas izmainīt šo pasauli un likt apkārtējiem no jauna paskatīties uz dzīvi.

Izrāde ir piesātināta ar mūziku, vokālu un dejām, un ir krievu valodā.

Sākums pl. 12.00, ieeja – 2 EUR.

Tautas nama direktore V.Razumovska


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]