Ludzas novadā notiks autofotoorientēšanās brauciens

Adrese

Kontakti

18. septembrī, Ludzas novadā, interesenti varēs piedalīties autofotoorientēšanās pasākumā “Iepazīsties ar Ludzas novadu”, ko organizē Ludzas novada Sporta skola un Sporta klubs “Latgols”. 

Uzvarētājus izšķirs atrasto kontrolpunktu daudzums, kas katrai komandai būs jāatrod un jāiemūžina foto attēlā. Vienam no komandas biedriem jānofotografējas pie objekta tā, lai fons atbilstu kartē atzīmētajai vietai. Tādējādi, pasākuma dalībnieki iepazīs Ludzas novadā esošās vēsturiskās un izzināšanas vērtās vietas.

Brauciena sākums plānots 18. Septembrī,  plkst. 10.00. Brauciena finiša un starta vieta nav noteiktas, dalībnieki startē individuāli, no jebkuras vietas brauciena reģionā. Karti ar atzīmētajiem kontrolpunktiem un norādījumus par brauciena norises kārtību dalībnieki saņems 18. septembrī, plkst. 9.50. Brauciena paredzētais ilgums – 4h. Apbalvošana notiks plkst. 15.00, pie Ludzas novada pašvaldības ēkas.

Aicinām braucienam iepriekš pieteikties, sūtot ziņu uz e-pastu [email protected] Pieteikumā jānorāda komandas nosaukums, kapteiņa vārds, uzvārds un kontakttālrunis, kuru pievienos kopējai Whatsapp grupai turpmākajām norādēm. Pieteikšanās beigu termiņš – 2021. gada 16. septembra, plkst. 19.00.

Brauciena pirmo trīs vietu ieguvēji tiek apbalvoti ar piemiņas kausiem un balvām, tāpat visi brauciena dalībnieki tiks apbalvoti ar piemiņas balvām.

Plašāk ar brauciena noteikumiem aicinām iepazīties nolikumā:

Bezkontakta autofotoorientēšanās brauciens “Iepazīsties ar Ludzas novadu” NOLIKUMS

Informāciju sagatavoja Jana Dukaļska, Ludzas novada pašvaldības sabiedrisko attiecību speciāliste

*Autofotoorientēšanās brauciena pamatnoteikumi izveidoti, izmantojot BRAUCIENS.LV materiālus, ar BRAUCIENS.LV atļauju.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]