Ludzas bibliotēka aicina

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

Mājas lapa

8. maijā Ludzas pilsētas galvenajā bibliotēkā viesosies grāmatas “CILVĒKU, ZVĒRU UN DIEVU ZEMĒ” tulkotājs, Latvijas radio žurnālists, politiķis un sabiedrisks darbinieks Rišards Labanovskis un vēsturnieks, vēstures mācību grāmatu autors Valdis Klišāns.
Aicinām Jūs uz aizraujoši interesantu tikšanos!


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]