Ludzas bibliotēka aicina uz G. Rača grāmatas prezentāciju

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

11. septembrī plkst. 17:30 Ludzas pilsētas galvenā bibliotēka aicina uz Guntara Rača grāmatas “365” prezentāciju Ludzas Tautas namā Dzejas dienu Ludzā 2018 ietvaros. Pasākumā piedalās Uģis Trizītis, Andris Alviķis, Kristena Cīrule.

Pasākums tiks filmēts un/vai fotografēts. Fotogrāfijas vai video var tikt izmantoti publicitātes materiāliem.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]