Ludzā viesosies Polockas ansamblis “Rūnas”!

Adrese

Stacijas iela 41, Ludza

Kontakti

Sestdien, 26. novembrī plkst. 15.00, Ludzas Tautas namā koncertu sniegs Baltkrievijas senākās pilsētas Polockas bērnu un jauniešu vokāli-horeogrāfiskais ansamblis “Rūnas”, kuram ir izveidojusies sadarbība ar Ludzas Mūzikas pamatskolas bērnu kori.

Ansamblis “Rūnas” ir dibināts 2001. gadā. Tā vadītāja kopš dibināšanas ir Irina Rubinčika. Kolektīva sastāvā darbojas Polockas bērnu mākslu skolas audzēkņi un absolventi. 2003. gadā kolektīvam piešķirts Baltkrievijas Republikas kolektīva goda nosaukums “Paraugkolektīvs” («Образцовый»).

Kolektīva savdabīgums atklājas, tā radošajā darbībā apvienojot vokālu ar horeogrāfiju. Muzikālie priekšnesumi tādā veidā kļūst par spilgtām muzikāli-dramatiskām miniatūrām. Galvenais žanrs, kurā darbojas “Rūnas” ir folk-modern. Priekšnesumus brīnisķīgi papildina pārdomātie kostīmi un skatuves gaismas noformējums.
runas_polocka
Ansambļa “Rūnas” uzstāšanos atzinīgi ir novērtējuši ne tikai skatītāji, bet arī profesionālā žūrija. Kolektīvs ir daudzu festivālu un konkursu laureāts.

2005.gadā ansamblim “Rūnas” tika piešķirta Baltkrievijas Republikas Prezidenta talantīgās jaunatnes atbalsta fonda prēmija.

Koncertā ieeja bez maksas.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]