Labdarības koncerts “Pasaules gaisma”

Adrese

Skolas iela 26, Ludza

Kontakti

28. decembrī, plkst. 18.30 ziemassvētku muzikālā apvienība aicina visus mūzikas mīļotājus uz labdarības koncertu “Pasaules gaisma”.

Koncertā skanēs apvienības skaistākās melodijas, kuras komponējuši mūziķu draugi- latgaliešu komponisti L.Brence, I.Gedroica, T.Lipskis u.c. Koncerts būs kā īpaša dāvana ikvienam klausītājam, projekta “Bērni palīdz bērniem” ietvaros, bet Ludzas maznodrošināto ģimeņu bērniem būs arī dāvanu pakas no Austrijas.

Koncerta veidotāji aicina arī koncerta apmeklētājus iesaistīties labo darbu ķēdītē, atnesot uz koncertu zeķes, cimdus, cepures, kādu saldumu, jo ikviena dāvātā lieta priecēs bērnu sirsniņas.


Par fotografēšanu publiskajos pasākumos.

Saskaņā ar Vispārīgās datu aizsardzības regulas prasībām informējam, ka Pasākuma laikā tiks veikta fotografēšana un/vai filmēšana sabiedrības informēšanas un publicitātes nolūkos.

Lai sniegtu informāciju iedzīvotājiem un nodrošinātu pašvaldības darbības caurskatāmību, informācija par pasākumu kopā ar vizuālo materiālu tiks publicēta pašvaldības tīmekļvietnē, jebkuros plašsaziņas līdzekļos, Pašvaldības sociālo tīklu profilos.

Atrodoties pasākuma teritorijā, Jūs apliecināt, ka esat informēts, ka, iespējams, tiksiet iekļauts/a vizuālajā materiālā.

Jums ir tiesības pieprasīt labot vai dzēst, (ja tas ir iespējams), fotogrāfijās un videomateriālos fiksēto jūsu dalību šajā pasākumā. Datu apstrādes termiņš – pastāvīgi.

Pārzinis personas datu apstrādei ir Ludzas novada pašvaldība, reģ.nr.  90000017453, adrese: Raiņa iela 16, Ludza, Ludzas novads, LV-5701, tālrunis: 65707400, e- pasts:  [email protected]